Stand Tweede Divisie 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1IJsselmeervogels541013115+6
2AFC540112116+5
3Katwijk531110106+4
4Rijnsburgse Boys531110108+2
5Jong Sparta R53029118+3
6Kon. HFC5302986+2
7Spakenburg53029770
8Excelsior M.52127660
9HHC52036880
10Jong Vitesse51316550
11Barendrecht5203648-4
12GVVV51225990
13Jong Almere City5122578-1
14De Treffers5122579-2
15Kozakken Boys5113467-1
16Lienden51134711-4
17Scheveningen5113449-5
18VVSB50232914-5

Wedstrijdschema
Tweede Divisie 18/19 (22/09/2018)
Excelsior M.Barendrecht3 - 0 P1R5
GVVVJong Vitesse1 - 1 P1R5
Kon. HFCKozakken Boys3 - 2 P1R5
HHCRijnsburgse Boys2 - 3 P1R5
IJsselmeervogelsLienden1 - 0 P1R5
Jong Almere CityDe Treffers0 - 0 P1R5
Jong Sparta RSpakenburg2 - 0 P1R5
ScheveningenKatwijk1 - 2 P1R5
VVSBAFC2 - 4 P1R5

Tweede Divisie 18/19 (29/09/2018)
AFCJong Almere City  P1R6
BarendrechtHHC  P1R6
Jong VitesseJong Sparta R  P1R6
KatwijkExcelsior M.  P1R6
Kozakken BoysGVVV  P1R6
LiendenScheveningen  P1R6
Rijnsburgse BoysVVSB  P1R6
SpakenburgIJsselmeervogels  P1R6

Tweede Divisie 18/19 (30/09/2018)
De TreffersKon. HFC  P1R6

Stand Zondag derde divisie B 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1JONG Volendam541013102+8
2GOES540112147+7
3TEC540112105+5
4ADO '20532011113+8
5UNA531110155+10
6OFC53029137+6
7HSC '215302910100
8Hercules5221845-1
9OSS '205212787+1
10EVV52127550
11OJC Rosmalen520361012-2
12JVC Cuijk52036810-2
13Dongen52036811-3
14Quick51043814-6
15HBS5032339-6
16Blauw Geel '3851043513-8
17Westlandia51043514-9
18Quick '2050141513-8

Wedstrijdschema
Zondag derde divisie B 18/19 (23/09/2018)
Blauw Geel '38UNA1 - 4 P1R5
DongenOSS '200 - 3 P1R5
EVVQuick '202 - 1 P1R5
GOESHBS2 - 1 P1R5
HSC '21Westlandia3 - 2 P1R5
OFCJONG Volendam1 - 3 P1R5
OJC RosmalenADO '200 - 2 P1R5
QuickHercules4 - 0 P1R5
TECJVC Cuijk1 - 0 P1R5

Zondag derde divisie B 18/19 (30/09/2018)
ADO '20HSC '21  P1R6
HBSEVV  P1R6
HerculesDongen  P1R6
JONG VolendamGOES  P1R6
JVC CuijkBlauw Geel '38  P1R6
OSS '20TEC  P1R6
Quick '20OJC Rosmalen  P1R6
UNAOFC  P1R6
WestlandiaQuick  P1R6

Stand Zondag hoofdklasse A 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Hoogeveen43101095+4
2Achilles 189443019105+5
3DEM43019105+5
4RKZVC4301974+3
5Alcides4211751+4
6Fortuna W.4211774+3
7SDO4211786+2
8De Bataven4211789-1
9AWC420261110+1
10Purmersteijn41215117+4
11Hoogland4112458-3
12Hollandia41033810-2
13Silvolde41033610-4
14MSC40222511-6
15Be Quick 18874013117-6
16RKHVV40131413-9

Wedstrijdschema
Zondag hoofdklasse A 18/19 (23/09/2018)
AlcidesAchilles 18940 - 1 P1R4
AWCMSC4 - 1 P1R4
De BatavenBe Quick 18873 - 1 P1R4
DEMHoogeveen1 - 3 P1R4
HooglandFortuna W.1 - 1 P1R4
PurmersteijnRKHVV6 - 1 P1R4
SDOHollandia3 - 2 P1R4
SilvoldeRKZVC1 - 3 P1R4

Zondag hoofdklasse A 18/19 (29/09/2018)
Achilles 1894Purmersteijn  P1R5
AlcidesAWC  P1R5
Be Quick 1887Hoogeveen  P1R5
Fortuna W.De Bataven  P1R5
HollandiaSilvolde  P1R5
RKHVVMSC  P1R5
RKZVCDEM  P1R5
SDOHoogland  P1R5

Stand Zondag hoofdklasse B 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Groene Ster440012143+11
2Baronie431010144+10
3Halsteren43101052+3
4Gemert43019165+11
5Unitas43019103+7
6Nuenen4211784+4
7Meerssen3111435-2
8Alphense Boys4112487+1
9RKAVV4112456-1
10Udi '194112457-2
11Leonidas4112469-3
12Vlissingen41033660
13IFC41033712-5
14Minor40222512-7
15De Meern30121211-9
16Papendorp40131220-18

Wedstrijdschema
Zondag hoofdklasse B 18/19 (23/09/2018)
BaronieMeerssen0 - 0 P1R4
De MeernUdi '191 - 1 P1R4
Groene SterAlphense Boys2 - 1 P1R4
LeonidasVlissingen2 - 1 P1R4
RKAVVIFC1 - 3 P1R4
MinorGemert0 - 3 P1R4
NuenenHalsteren1 - 1 P1R4
UnitasPapendorp6 - 0 P1R4

Zondag hoofdklasse B 18/19 (29/09/2018)
De MeernUnitas  P1R5
GemertGroene Ster  P1R5
HalsterenBaronie  P1R5
IFCMinor  P1R5
RKAVVNuenen  P1R5
MeerssenAlphense Boys  P1R5
Udi '19Leonidas  P1R5
VlissingenPapendorp  P1R5

Stand Zon-W2 1e klasse B 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Spartaan '201100361+5
2CVV Zwervers1100330+3
3Den Hoorn1100331+2
4BMT1100320+2
5DHC1100343+1
6Moerse Boys1100321+1
7DOSKO00000000
8VUC00000000
9Olympia1001034-1
10Rood Wit W1001012-1
11GLZ Delfshaven1001013-2
12VOC1001002-2
13VELO1001003-3
14Groeneweg1001016-5

Wedstrijdschema
Zon-W2 1e klasse B 18/19 (23/09/2018)
BMTVOC2 - 0 P1R1
CVV ZwerversVELO3 - 0 P1R1
DOSKOVUC  P1R1
Den HoornGLZ Delfshaven3 - 1 P1R1
Moerse BoysRood Wit W2 - 1 P1R1
OlympiaDHC3 - 4 P1R1
Spartaan '20Groeneweg6 - 1 P1R1

Zon-W2 1e klasse B 18/19 (30/09/2018)
DHCBMT  P1R2
GLZ DelfshavenMoerse Boys  P1R2
GroenewegOlympia  P1R2
Rood Wit WDen Hoorn  P1R2
VELODOSKO  P1R2
VOCCVV Zwervers  P1R2
VUCSpartaan '20  P1R2

Stand Zon-W2 2e klasse C 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1ROAC1100331+2
2HVV1100332+1
3ESTO1100321+1
4Foreholte1100310+1
5Laakkwartier10101110
6Teylingen10101110
7Stompwijk '9210101000
8TAC '9010101000
9KDO00000000
10RVC '3300000000
11Altior1001023-1
12GDA1001012-1
13DOSR1001001-1
14ONA1001013-2

Wedstrijdschema
Zon-W2 2e klasse C 18/19 (23/09/2018)
AltiorHVV2 - 3 P1R1
ESTOGDA2 - 1 P1R1
ForeholteDOSR1 - 0 P1R1
ROACONA3 - 1 P1R1
RVC '33KDO  P1R1
Stompwijk '92TAC '900 - 0 P1R1
TeylingenLaakkwartier1 - 1 P1R1

Zon-W2 2e klasse C 18/19 (30/09/2018)
DOSRRVC '33  P1R2
GDAForeholte  P1R2
HVVESTO  P1R2
KDOTeylingen  P1R2
LaakkwartierAltior  P1R2
ONAStompwijk '92  P1R2
TAC '90ROAC  P1R2

Stand Zon-W2 2e klasse D 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1RKDEO1100350+5
2TOGB1100350+5
3Excelsior '201100331+2
4VVIJ1100321+1
5Hillegersberg1100310+1
6Concordia10101220
7Wippolder10101220
8SVV10101110
9VFC10101110
10XerxesDZB1001012-1
11Antibarbari1001001-1
12Meeuwenplaat1001013-2
13Delft1001005-5
14Oliveo1001005-5

Wedstrijdschema
Zon-W2 2e klasse D 18/19 (23/09/2018)
Excelsior '20Meeuwenplaat3 - 1 P1R1
HillegersbergAntibarbari1 - 0 P1R1
OliveoTOGB0 - 5 P1R1
RKDEODelft5 - 0 P1R1
VFCSVV1 - 1 P1R1
VVIJXerxesDZB2 - 1 P1R1
WippolderConcordia2 - 2 P1R1

Zon-W2 2e klasse D 18/19 (30/09/2018)
AntibarbariExcelsior '20  P1R2
ConcordiaRKDEO  P1R2
DelftWippolder  P1R2
MeeuwenplaatOliveo  P1R2
SVVVVIJ  P1R2
TOGBVFC  P1R2
XerxesDZBHillegersberg  P1R2

Stand Zon-W2 3e klasse A 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1WVC1100361+5
2Sporting Leiden1100353+2
3RKDES1100320+2
4DIOS1100354+1
5Bernardus1100321+1
6Van Nispen10101220
7Voorschoten '9710101220
8Aalsmeer00000000
9ASC00000000
10SJZ00000000
11Alphen1001045-1
12MMO1001012-1
13Gr. Willem/VAC1001035-2
14Nicolaas Boys1001002-2
15Warmunda1001016-5

Wedstrijdschema
Zon-W2 3e klasse A 18/19 (23/09/2018)
AalsmeerASCGes P1R4
AlphenDIOS4 - 5 P1R4
BernardusMMO2 - 1 P1R4
Gr. Willem/VACSporting Leiden3 - 5 P1R4
Nicolaas BoysRKDES0 - 2 P1R4
Van NispenVoorschoten '972 - 2 P1R4
WarmundaWVC1 - 6 P1R4

Zon-W2 3e klasse A 18/19 (30/09/2018)
ASCSJZ  P1R5
BernardusVan Nispen  P1R5
MMOGr. Willem/VAC  P1R5
Nicolaas BoysAlphen  P1R5
RKDESWarmunda  P1R5
Voorschoten '97Aalsmeer  P1R5
WVCDIOS  P1R5

Stand Zon-W2 3e klasse B 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1FC IJsselmonde1100370+7
2MSV '191100362+4
3Slikkerveer1100351+4
4Stolwijk1100340+4
5DONK1100353+2
6Haastrecht1100353+2
7Blijdorp1100342+2
8Erasmus1001035-2
9HOV/DJSCR1001035-2
10HWD1001024-2
11ASW1001026-4
12NOCKralingen1001015-4
13Cabauw1001004-4
14Wanica Star1001007-7

Wedstrijdschema
Zon-W2 3e klasse B 18/19 (23/09/2018)
BlijdorpHWD4 - 2 P1R1
ErasmusHaastrecht3 - 5 P1R1
FC IJsselmondeWanica Star7 - 0 P1R1
HOV/DJSCRDONK3 - 5 P1R1
MSV '19ASW6 - 2 P1R1
SlikkerveerNOCKralingen5 - 1 P1R1
StolwijkCabauw4 - 0 P1R1

Zon-W2 3e klasse B 18/19 (30/09/2018)
ASWBlijdorp  P1R2
CabauwHOV/DJSCR  P1R2
DONKSlikkerveer  P1R2
HaastrechtStolwijk  P1R2
HWDMSV '19  P1R2
NOCKralingenFC IJsselmonde  P1R2
Wanica StarErasmus  P1R2

Stand Zon-W2 3e klasse C 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1ODB1100360+6
2Toofan1100362+4
3HMSH1100331+2
4REMO1100331+2
5Wilhelmus1100331+2
6Full Speed10101220
7GSC ESDO10101220
8HDV10101000
9WIK10101000
10SVH00000000
11DHL1001013-2
12HMC1001013-2
13VCS1001013-2
14Madestein1001026-4
15Houtwijk1001006-6

Wedstrijdschema
Zon-W2 3e klasse C 18/19 (23/09/2018)
DHLHMSH1 - 3 P1R4
GSC ESDOFull Speed2 - 2 P1R4
ODBHoutwijk6 - 0 P1R4
REMOHMC3 - 1 P1R4
ToofanMadestein6 - 2 P1R4
WIKHDV0 - 0 P1R4
WilhelmusVCS3 - 1 P1R4

Zon-W2 3e klasse C 18/19 (30/09/2018)
DHLODB  P1R5
Full SpeedSVH  P1R5
HDVHoutwijk  P1R5
HMSHWIK  P1R5
VCSREMO  P1R5
WilhelmusToofan  P1R5
MadesteinGSC ESDO  P1R5

Stand Zon-W2 3e klasse D 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Taurus11003160+16
2RCD1100370+7
3Coal1100341+3
4Dubbeldam1100375+2
5Steeds Hooger1100332+1
6Besiktas1100310+1
7OHVV10101220
8WCR10101220
9Kethel Spaland00000000
10Pretoria1001023-1
11SV Charlois1001001-1
12DRL1001057-2
13SEP1001014-3
14Victoria '041001007-7
15Blankenburg10010016-16

Wedstrijdschema
Zon-W2 3e klasse D 18/19 (23/09/2018)
BesiktasSV Charlois1 - 0 P1R4
BlankenburgTaurus0 - 16 P1R4
DRLDubbeldam5 - 7 P1R4
OHVVWCR2 - 2 P1R4
RCDVictoria '047 - 0 P1R4
SEPCoal1 - 4 P1R4
Steeds HoogerPretoria3 - 2 P1R4

Zon-W2 3e klasse D 18/19 (30/09/2018)
BesiktasOHVV  P1R5
SV CharloisBlankenburg  P1R5
CoalKethel Spaland  P1R5
DRLRCD  P1R5
DubbeldamSteeds Hooger  P1R5
PretoriaVictoria '04  P1R5
WCRSEP  P1R5