Stand Tweede Divisie 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1IJsselmeervogels541013115+6
2AFC540112116+5
3Katwijk531110106+4
4Rijnsburgse Boys531110108+2
5Jong Sparta R53029118+3
6Kon. HFC5302986+2
7Spakenburg53029770
8Excelsior M.52127660
9HHC52036880
10Jong Vitesse51316550
11Barendrecht5203648-4
12GVVV51225990
13Jong Almere City5122578-1
14De Treffers5122579-2
15Kozakken Boys5113467-1
16Lienden51134711-4
17Scheveningen5113449-5
18VVSB50232914-5

Wedstrijdschema
Tweede Divisie 18/19 (22/09/2018)
Excelsior M.Barendrecht3 - 0 P1R5
GVVVJong Vitesse1 - 1 P1R5
Kon. HFCKozakken Boys3 - 2 P1R5
HHCRijnsburgse Boys2 - 3 P1R5
IJsselmeervogelsLienden1 - 0 P1R5
Jong Almere CityDe Treffers0 - 0 P1R5
Jong Sparta RSpakenburg2 - 0 P1R5
ScheveningenKatwijk1 - 2 P1R5
VVSBAFC2 - 4 P1R5

Tweede Divisie 18/19 (29/09/2018)
AFCJong Almere City  P1R6
BarendrechtHHC  P1R6
Jong VitesseJong Sparta R  P1R6
KatwijkExcelsior M.  P1R6
Kozakken BoysGVVV  P1R6
LiendenScheveningen  P1R6
Rijnsburgse BoysVVSB  P1R6
SpakenburgIJsselmeervogels  P1R6

Tweede Divisie 18/19 (30/09/2018)
De TreffersKon. HFC  P1R6

Stand Zaterdag derde divisie A 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Quick Boys541013113+8
2Noordwijk532011187+11
3Harkemase Boys531110117+4
4Hoek53111097+2
5VVOG5302968-2
6Jong Groningen5221884+4
7SteDoCo52218109+1
8DOVO52127168+8
9DVS '3352127116+5
10ONS Sneek5212763+3
11ASWH5212787+1
12SJC52127914-5
13FC Lisse4202696+3
14ODIN '594121578-1
15Ajax50323614-8
16Eemdijk5023247-3
17De Dijk50141318-15
18Achilles '2950050420-16

Wedstrijdschema
Zaterdag derde divisie A 18/19 (22/09/2018)
Achilles '29DOVO2 - 5 P1R5
AjaxSJC0 - 0 P1R5
De DijkFC Lisse0 - 4 P1R5
ASWHVVOG2 - 0 P1R5
DVS '33ONS Sneek0 - 0 P1R5
Harkemase BoysEemdijk1 - 1 P1R5
NoordwijkHoek1 - 1 P1R5
Quick BoysODIN '591 - 1 P1R5
SteDoCoJong Groningen1 - 1 P1R5

Zaterdag derde divisie A 18/19 (29/09/2018)
DOVOHarkemase Boys  P1R6
EemdijkDVS '33  P1R6
FC LisseAjax  P1R6
HoekQuick Boys  P1R6
Jong GroningenASWH  P1R6
ODIN '59SteDoCo  P1R6
ONS SneekDe Dijk  P1R6
SJCNoordwijk  P1R6
VVOGAchilles '29  P1R6

Stand Zaterdag hoofdklasse A 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Volendam43019144+10
2Jong Den Bosch42208178+9
3Spijkenisse42208115+6
4Feyenoord AV42117119+2
5Zwaluwen4211787+1
6's Gravenzande4211776+1
7Ter Leede3201664+2
8Achilles Veen4202679-2
9Smitshoek4202657-2
10XerxesDZB41215712-5
11Rijnvogels4112468-2
12Swift3102368-2
13Capelle4103357-2
14DFS40313710-3
15Jodan Boys41033814-6
16Nootdorp40131411-7

Wedstrijdschema
Zaterdag hoofdklasse A 18/19 (22/09/2018)
Capelle's Gravenzande0 - 1 P1R4
Feyenoord AVSwift2 - 3 P1R4
Jong Den BoschJodan Boys8 - 2 P1R4
NootdorpXerxesDZB1 - 1 P1R4
SmitshoekRijnvogels3 - 1 P1R4
DFSSpijkenisse2 - 2 P1R4
Ter LeedeZwaluwen3 - 1 P1R4
VolendamAchilles Veen3 - 0 P1R4

Zaterdag hoofdklasse A 18/19 (29/09/2018)
Achilles VeenSpijkenisse  P1R5
's GravenzandeNootdorp  P1R5
RijnvogelsTer Leede  P1R5
Feyenoord AVSmitshoek  P1R5
Jong Den BoschDFS  P1R5
Jodan BoysVolendam  P1R5
SwiftCapelle  P1R5
ZwaluwenXerxesDZB  P1R5

Stand Zaterdag hoofdklasse B 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1DUNO D.431010149+5
2AZSV43101083+5
3Urk4301974+3
4Flevo Boys4220853+2
5Staphorst4130696+3
6SDC Putten41215106+4
7Sparta Nijkerk4121575+2
8SVZW4121545-1
9Berkum4121546-2
10ACV31114550
11Genemuiden3111478-1
12DETO4103339-6
13Excelsior '314022246-2
14Apeldoorn402221013-3
15Buitenpost4022237-4
16WHC40131611-5

Wedstrijdschema
Zaterdag hoofdklasse B 18/19 (22/09/2018)
ACVAZSV0 - 1 P1R4
BerkumSparta Nijkerk1 - 4 P1R4
DETOFlevo Boys0 - 1 P1R4
DUNO D.Apeldoorn5 - 4 P1R4
Excelsior '31SVZW1 - 2 P1R4
SDC PuttenGenemuiden6 - 1 P1R4
StaphorstWHC4 - 1 P1R4
UrkBuitenpost1 - 0 P1R4

Zaterdag hoofdklasse B 18/19 (29/09/2018)
AZSVFlevo Boys  P1R5
BuitenpostACV  P1R5
ApeldoornGenemuiden  P1R5
Sparta NijkerkDUNO D.  P1R5
StaphorstBerkum  P1R5
SVZWSDC Putten  P1R5
UrkDETO  P1R5
WHCExcelsior '31  P1R5

Stand Zat-W1 1e klasse A 18/19 BB
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1CSW1100370+7
2BOL1100351+4
3DHSC1100351+4
4FC Aalsmeer1100342+2
5Argon1100331+2
6Zuidvogels1100331+2
7AFC10101220
8ARC10101220
9Roda '461001024-2
10Huizen1001013-2
11WV-HEDW1001013-2
12Breukelen1001015-4
13Zwaluwen '301001015-4
14Victoria1001007-7

Wedstrijdschema
Zat-W1 1e klasse A 18/19 BB (22/09/2018)
AFCARC2 - 2 P1R1
BOLZwaluwen '305 - 1 P1R1
BreukelenDHSC1 - 5 P1R1
CSWVictoria7 - 0 P1R1
HuizenArgon1 - 3 P1R1
Roda '46FC Aalsmeer2 - 4 P1R1
WV-HEDWZuidvogels1 - 3 P1R1

Zat-W1 1e klasse A 18/19 BB (29/09/2018)
ARCBreukelen  P1R2
ArgonWV-HEDW  P1R2
DHSCBOL  P1R2
FC AalsmeerCSW  P1R2
VictoriaRoda '46  P1R2
ZuidvogelsAFC  P1R2
Zwaluwen '30Huizen  P1R2

Stand Zat-Oost 1e klasse D 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Bennekom1100351+4
2De Merino's1100330+3
3SDV Barneveld1100330+3
4Scherpenzeel1100320+2
5NSC Nijkerk1100321+1
6KHC1100310+1
7DOS '3710101110
8Go Ahead K10101110
9Hierden1001012-1
10DTS Ede1001001-1
11ASV Dronten1001002-2
12DZC '681001003-3
13Enter Vooruit1001003-3
14Nunspeet1001015-4

Wedstrijdschema
Zat-Oost 1e klasse D 18/19 (22/09/2018)
BennekomNunspeet5 - 1 P1R1
DTS EdeKHC0 - 1 P1R1
DZC '68SDV Barneveld0 - 3 P1R1
Enter VooruitDe Merino's0 - 3 P1R1
Go Ahead KDOS '371 - 1 P1R1
NSC NijkerkHierden2 - 1 P1R1
ASV DrontenScherpenzeel0 - 2 P1R1

Zat-Oost 1e klasse D 18/19 (29/09/2018)
DOS '37Enter Vooruit  P1R2
HierdenDZC '68  P1R2
KHCASV Dronten  P1R2
De Merino'sGo Ahead K  P1R2
NunspeetNSC Nijkerk  P1R2
SDV BarneveldDTS Ede  P1R2
ScherpenzeelBennekom  P1R2

Stand Zat-W1 2e klasse A 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Blauw Wit Beursbengels1100353+2
2Jong Holland1100331+2
3DVVA1100321+1
4Monnickendam1100310+1
5ZOB1100310+1
6AMVJ10101330
7Buitenveldert10101330
8FC Zaandam10101220
9OSV10101220
10Marken1001012-1
11EDO hfc1001001-1
12Zandvoort1001001-1
13Arsenal ASV1001035-2
14OFC1001013-2

Wedstrijdschema
Zat-W1 2e klasse A 18/19 (22/09/2018)
BuitenveldertAMVJ3 - 3 P1R1
EDO hfcZOB0 - 1 P1R1
Blauw Wit BeursbengelsArsenal ASV5 - 3 P1R1
FC ZaandamOSV2 - 2 P1R1
Jong HollandOFC3 - 1 P1R1
MarkenDVVA1 - 2 P1R1
ZandvoortMonnickendam0 - 1 P1R1

Zat-W1 2e klasse A 18/19 (29/09/2018)
AMVJZandvoort  P1R2
Arsenal ASVBuitenveldert  P1R2
DVVAEDO hfc  P1R2
MonnickendamFC Zaandam  P1R2
OFCBlauw Wit Beursbengels  P1R2
OSVJong Holland  P1R2
ZOBMarken  P1R2

Stand Zat-W1 2e klasse B 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Delta Sports1100350+5
2Veensche Boys1100330+3
3BFC1100320+2
4De Bilt1100320+2
5De Meern1100332+1
6Waterwijk1100310+1
7IJFC00000000
8Lopik00000000
9Almere1001023-1
10JSV Nieuwegein1001001-1
11Loosdrecht1001002-2
12Odysseus '911001002-2
13TOV1001003-3
14Benschop1001005-5

Wedstrijdschema
Zat-W1 2e klasse B 18/19 (22/09/2018)
AlmereDe Meern2 - 3 P1R1
Delta SportsBenschop5 - 0 P1R1
IJFCLopikAfg P1R1
JSV NieuwegeinWaterwijk0 - 1 P1R1
LoosdrechtBFC0 - 2 P1R1
Odysseus '91De Bilt0 - 2 P1R1
Veensche BoysTOV3 - 0 P1R1

Zat-W1 2e klasse B 18/19 (29/09/2018)
BFCJSV Nieuwegein  P1R2
BenschopOdysseus '91  P1R2
De BiltAlmere  P1R2
LopikDelta Sports  P1R2
De MeernVeensche Boys  P1R2
TOVIJFC  P1R2
WaterwijkLoosdrecht  P1R2

Stand Zat-Z1 2e klasse F 18/19 DD
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Heukelum1100392+7
2Papendrecht1100340+4
3NOAD '321100330+3
4Drechtstreek1100331+2
5Pelikaan1100310+1
6Woudrichem1100310+1
7Nivo Sparta10101110
8Roda Boys10101110
9Brederodes1001001-1
10EBOH1001001-1
11Altena1001013-2
12Zwaluwe1001003-3
13Tricht1001004-4
14Wilhelmina '261001029-7

Wedstrijdschema
Zat-Z1 2e klasse F 18/19 DD (22/09/2018)
AltenaDrechtstreek1 - 3 P1R1
BrederodesPelikaan0 - 1 P1R1
HeukelumWilhelmina '269 - 2 P1R1
NOAD '32Zwaluwe3 - 0 P1R1
PapendrechtTricht4 - 0 P1R1
Roda BoysNivo Sparta1 - 1 P1R1
WoudrichemEBOH1 - 0 P1R1

Zat-Z1 2e klasse F 18/19 DD (29/09/2018)
DrechtstreekRoda Boys  P1R2
EBOHNOAD '32  P1R2
Nivo SpartaHeukelum  P1R2
PelikaanPapendrecht  P1R2
TrichtAltena  P1R2
Wilhelmina '26Brederodes  P1R2
ZwaluweWoudrichem  P1R2

Stand Zat-Oost 2e klasse G 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1AVW '661100351+4
2Horst FC1100340+4
3Unicum1100341+3
4OWIOS1100331+2
5Lelystad '671100320+2
6VVOP1100320+2
7Renswoude10101220
8VSCO '6110101220
9VRC1001013-2
10Lunteren1001002-2
11Valleivogels1001002-2
12Blauw Geel '551001014-3
13Woudenberg1001015-4
14ESC1001004-4

Wedstrijdschema
Zat-Oost 2e klasse G 18/19 (22/09/2018)
AVW '66Woudenberg5 - 1 P1R1
ESCHorst FC0 - 4 P1R1
Lelystad '67Lunteren2 - 0 P1R1
OWIOSVRC3 - 1 P1R1
RenswoudeVSCO '612 - 2 P1R1
UnicumBlauw Geel '554 - 1 P1R1
ValleivogelsVVOP0 - 2 P1R1

Zat-Oost 2e klasse G 18/19 (29/09/2018)
Blauw Geel '55Renswoude  P1R2
Horst FCOWIOS  P1R2
LunterenValleivogels  P1R2
VRCESC  P1R2
VSCO '61AVW '66  P1R2
VVOPUnicum  P1R2
WoudenbergLelystad '67  P1R2

Stand Zat-W1 3e klasse A 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1HBOK1100391+8
2ZCFC1100381+7
3Purmersteijn1100330+3
4EVC1100320+2
5De Dijk10101220
6JOS/Watergrfsm10101220
7Kadoelen10101220
8Wartburgia10101220
9Buiksloot10101000
10Reiger Boys10101000
11HCSC1001002-2
12Castricum1001003-3
13PSZ1001018-7
14Sporting Andijk1001019-8

Wedstrijdschema
Zat-W1 3e klasse A 18/19 (22/09/2018)
CastricumPurmersteijn0 - 3 P1R1
HBOKSporting Andijk9 - 1 P1R1
HCSCEVC0 - 2 P1R1
KadoelenDe Dijk2 - 2 P1R1
Reiger BoysBuiksloot0 - 0 P1R1
WartburgiaJOS/Watergrfsm2 - 2 P1R1
ZCFCPSZ8 - 1 P1R1

Zat-W1 3e klasse A 18/19 (29/09/2018)
BuikslootHBOK  P1R2
De DijkHCSC  P1R2
EVCReiger Boys  P1R2
JOS/WatergrfsmKadoelen  P1R2
PSZCastricum  P1R2
PurmersteijnZCFC  P1R2
Sporting AndijkWartburgia  P1R2

Stand Zat-W1 3e klasse B 18/19 BB
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Kon. HFC1100320+2
2VVC1100320+2
3IJmuiden1100321+1
4Kagia1100321+1
5Stormvogels1100321+1
6United DAVO1100321+1
7HYS10101110
8VVA/Spartaan10101110
9DEM1001012-1
10Overbos1001012-1
11Pancratius1001012-1
12VEW1001012-1
13SCW1001002-2
14ZSGOWMS1001002-2

Wedstrijdschema
Zat-W1 3e klasse B 18/19 BB (22/09/2018)
DEMKagia1 - 2 P1R1
HYSVVA/Spartaan1 - 1 P1R1
IJmuidenOverbos2 - 1 P1R1
Kon. HFCZSGOWMS2 - 0 P1R1
PancratiusStormvogels1 - 2 P1R1
United DAVOVEW2 - 1 P1R1
VVCSCW2 - 0 P1R1

Zat-W1 3e klasse B 18/19 BB (29/09/2018)
KagiaPancratius  P1R2
OverbosUnited DAVO  P1R2
SCWKon. HFC  P1R2
StormvogelsDEM  P1R2
VEWHYS  P1R2
VVA/SpartaanVVC  P1R2
ZSGOWMSIJmuiden  P1R2

Stand Zat-Oost 3e klasse B 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1SP Teuge1100360+6
2AGOVV1100331+2
3CJVV1100331+2
4Rood Wit '581100321+1
5Advendo '5710101330
6Otterlo10101330
7SDS '5510101220
8Terschuurse Boys10101220
9Batavia '9010101110
10Nieuwland10101110
11Hoevelaken1001012-1
12VIOS V.1001013-2
13Zwart Wit '631001013-2
14Barneveld1001006-6

Wedstrijdschema
Zat-Oost 3e klasse B 18/19 (22/09/2018)
BarneveldSP Teuge0 - 6 P1R1
Batavia '90Nieuwland1 - 1 P1R1
CJVVVIOS V.3 - 1 P1R1
HoevelakenRood Wit '581 - 2 P1R1
OtterloAdvendo '573 - 3 P1R1
Terschuurse BoysSDS '552 - 2 P1R1
Zwart Wit '63AGOVV1 - 3 P1R1

Zat-Oost 3e klasse B 18/19 (29/09/2018)
Advendo '57Barneveld  P1R2
AGOVVBatavia '90  P1R2
NieuwlandCJVV  P1R2
Rood Wit '58Terschuurse Boys  P1R2
SDS '55Hoevelaken  P1R2
SP TeugeZwart Wit '63  P1R2
VIOS V.Otterlo  P1R2

Stand Zat-W1 3e klasse C 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Laren '991100361+5
2OSM '751100352+3
3NiTA1100331+2
4Hilversum1100332+1
5Buitenboys1100321+1
6AH '7810101330
7Olympia '2510101330
8Altius10101110
9DESTO10101110
10Robinhood1001023-1
11Kockengen1001012-1
12Maarssen1001013-2
13CTO '701001025-3
14Amstelveen Heemraad1001016-5

Wedstrijdschema
Zat-W1 3e klasse C 18/19 (22/09/2018)
AH '78Olympia '253 - 3 P1R1
DESTOAltius1 - 1 P1R1
HilversumRobinhood3 - 2 P1R1
KockengenBuitenboys1 - 2 P1R1
Laren '99Amstelveen Heemraad6 - 1 P1R1
NiTAMaarssen3 - 1 P1R1
OSM '75CTO '705 - 2 P1R1

Zat-W1 3e klasse C 18/19 (29/09/2018)
AltiusAH '78  P1R2
Amstelveen HeemraadHilversum  P1R2
BuitenboysNiTA  P1R2
CTO '70DESTO  P1R2
MaarssenKockengen  P1R2
Olympia '25Laren '99  P1R2
RobinhoodOSM '75  P1R2

Stand Zat-W1 3e klasse D 18/19 BB
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1VVZ '491100340+4
2FC Oudewater1100330+3
3Focus '071100320+2
4Bunnik '731100310+1
5Jonathan1100310+1
6FZO10101330
7Houten10101330
8DOSC10101220
9Hees10101220
10Candia '661001001-1
11DEV Doorn1001001-1
12CDW1001002-2
13DVSU1001003-3
14Veenendaal1001004-4

Wedstrijdschema
Zat-W1 3e klasse D 18/19 BB (22/09/2018)
Bunnik '73Candia '661 - 0 P1R1
CDWFocus '070 - 2 P1R1
FC OudewaterDVSU3 - 0 P1R1
FZOHouten3 - 3 P1R1
HeesDOSC2 - 2 P1R1
JonathanDEV Doorn1 - 0 P1R1
VVZ '49Veenendaal4 - 0 P1R1

Zat-W1 3e klasse D 18/19 BB (29/09/2018)
Candia '66Jonathan  P1R2
DEV DoornCDW  P1R2
DOSCFZO  P1R2
DVSUVVZ '49  P1R2
Focus '07FC Oudewater  P1R2
HoutenHees  P1R2
VeenendaalBunnik '73  P1R2

Stand Zat-W1 4e klasse A 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Wieringermeer11003102+8
2Flamingo's '641100382+6
3SRC1100351+4
4Alcmaria Victrix1100352+3
5Opperdoes1100331+2
6DZS10101440
7Hollandia10101440
8Foresters00000000
9Jisp1001013-2
10AFC '341001025-3
11Dindua1001015-4
12Blauw Wit W1001028-6
13Kwadijk10010210-8

Wedstrijdschema
Zat-W1 4e klasse A 18/19 (22/09/2018)
AFC '34Alcmaria Victrix2 - 5 P1R1
Blauw Wit WFlamingo's '642 - 8 P1R1
DZSHollandia4 - 4 P1R1
DinduaSRC1 - 5 P1R1
KwadijkWieringermeer2 - 10 P1R1
OpperdoesJisp3 - 1 P1R1

Zat-W1 4e klasse A 18/19 (29/09/2018)
Alcmaria VictrixForesters  P1R2
Flamingo's '64Dindua  P1R2
HollandiaBlauw Wit W  P1R2
JispKwadijk  P1R2
SRCAFC '34  P1R2
WieringermeerOpperdoes  P1R2

Stand Zat-W1 4e klasse B 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1TOB1100351+4
2Westzaan1100341+3
3Beverwijk1100331+2
4ADO '201100321+1
5Fortuna W.10101220
6Wijk aan Zee10101220
7De Kennemers00000000
8Jong Hercules00000000
9Saenden00000000
10Meteoor1001012-1
11Sp. Krommenie1001013-2
12Zaandijk1001014-3
13Hercules Zaandam1001015-4

Wedstrijdschema
Zat-W1 4e klasse B 18/19 (22/09/2018)
Fortuna W.Wijk aan Zee2 - 2 P1R1
Hercules ZaandamTOB1 - 5 P1R1
Jong HerculesDe KennemersAfg P1R1
MeteoorADO '201 - 2 P1R1
Sp. KrommenieBeverwijk1 - 3 P1R1
ZaandijkWestzaan1 - 4 P1R1

Zat-W1 4e klasse B 18/19 (29/09/2018)
ADO '20Jong Hercules  P1R2
BeverwijkFortuna W.  P1R2
De KennemersSp. Krommenie  P1R2
TOBMeteoor  P1R2
WestzaanSaenden  P1R2
Wijk aan ZeeHercules Zaandam  P1R2

Stand Zat-W1 4e klasse C 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1VSV1100381+7
2Geel Wit '201100361+5
3AC Amsterdam1100350+5
4Olympia Haarlem1100352+3
5DSK1100341+3
6Hoofddorp1100310+1
7Haarlem-Kenn.10101330
8SVIJ10101330
9Velsenoord1001001-1
10HBC1001025-3
11UNO1001014-3
12Alliance '221001016-5
13THB1001005-5
14Vogelenzang1001018-7

Wedstrijdschema
Zat-W1 4e klasse C 18/19 (22/09/2018)
AC AmsterdamTHB5 - 0 P1R1
Geel Wit '20Alliance '226 - 1 P1R1
HBCOlympia Haarlem2 - 5 P1R1
SVIJHaarlem-Kenn.3 - 3 P1R1
UNODSK1 - 4 P1R1
VSVVogelenzang8 - 1 P1R1
VelsenoordHoofddorp0 - 1 P1R1

Zat-W1 4e klasse C 18/19 (29/09/2018)
Alliance '22VSV  P1R2
DSKSVIJ  P1R2
Haarlem-Kenn.AC Amsterdam  P1R2
HoofddorpUNO  P1R2
Olympia HaarlemVelsenoord  P1R2
THBHBC  P1R2
VogelenzangGeel Wit '20  P1R2

Stand Zat-W1 4e klasse D 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1GeuzenM'meer1100360+6
2Overamstel1100341+3
3Nieuw West United1100342+2
4TOG1100320+2
5Parkstad1100332+1
6TABA1100321+1
7De Meer10101000
8DEVO '5810101000
9SDZ1001023-1
10Vlug en Vaardig1001012-1
11SDW1001024-2
12Sloterdijk1001002-2
13AGB1001014-3
14Portugal Adam1001006-6

Wedstrijdschema
Zat-W1 4e klasse D 18/19 (22/09/2018)
AGBOveramstel1 - 4 P1R1
DEVO '58De Meer0 - 0 P1R1
GeuzenM'meerPortugal Adam6 - 0 P1R1
Nieuw West UnitedSDW4 - 2 P1R1
SDZParkstad2 - 3 P1R1
SloterdijkTOG0 - 2 P1R1
Vlug en VaardigTABA1 - 2 P1R1

Zat-W1 4e klasse D 18/19 (29/09/2018)
De MeerAGB  P1R2
OveramstelNieuw West United  P1R2
ParkstadSloterdijk  P1R2
Portugal AdamVlug en Vaardig  P1R2
SDWSDZ  P1R2
TABAGeuzenM'meer  P1R2
TOGDEVO '58  P1R2

Stand Zat-W1 4e klasse E 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1FC Amsterdam1100352+3
2RODA '231100330+3
3Zeeburgia1100353+2
4Ouderkerk1100331+2
5TOS Actief1100331+2
6Hertha1100354+1
7Eemnes1100332+1
8FC Weesp1001045-1
9RKAVIC1001023-1
10Sp. Martinus1001035-2
11Diemen1001013-2
12Real Sranang1001013-2
13Zuidoost United1001025-3
14De Vecht1001003-3

Wedstrijdschema
Zat-W1 4e klasse E 18/19 (22/09/2018)
DiemenOuderkerk1 - 3 P1R1
EemnesRKAVIC3 - 2 P1R1
FC AmsterdamZuidoost United5 - 2 P1R1
FC WeespHertha4 - 5 P1R1
Real SranangTOS Actief1 - 3 P1R1
De VechtRODA '230 - 3 P1R1
ZeeburgiaSp. Martinus5 - 3 P1R1

Zat-W1 4e klasse E 18/19 (29/09/2018)
HerthaReal Sranang  P1R2
OuderkerkDe Vecht  P1R2
RKAVICFC Weesp  P1R2
RODA '23Eemnes  P1R2
Sp. MartinusFC Amsterdam  P1R2
TOS ActiefDiemen  P1R2
Zuidoost UnitedZeeburgia  P1R2

Stand Zat-W1 4e klasse F 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Baarn11003100+10
2VIOD1100361+5
3't Gooi1100350+5
4AS '801100331+2
5BVV '311100331+2
6KVVA1100321+1
7BZC '1310101220
8VOP10101220
9Eemboys1001012-1
10HVC1001013-2
11OSO1001013-2
12De Posthoorn1001016-5
13Cobu Boys1001005-5
14ASV '6510010010-10

Wedstrijdschema
Zat-W1 4e klasse F 18/19 (22/09/2018)
BVV '31OSO3 - 1 P1R1
BZC '13VOP2 - 2 P1R1
BaarnASV '6510 - 0 P1R1
Cobu Boys't Gooi0 - 5 P1R1
EemboysKVVA1 - 2 P1R1
HVCAS '801 - 3 P1R1
De PosthoornVIOD1 - 6 P1R1

Zat-W1 4e klasse F 18/19 (29/09/2018)
AS '80De Posthoorn  P1R2
ASV '65BVV '31  P1R2
't GooiEemboys  P1R2
KVVAHVC  P1R2
OSOBaarn  P1R2
VIODBZC '13  P1R2
VOPCobu Boys  P1R2

Stand Zat-W1 4e klasse G 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1EDO Utrecht1100350+5
2't Vliegdorp1100352+3
3Patria1100342+2
4Austerlitz1100320+2
5Elinkwijk1100343+1
6SVM1100310+1
7Faja Lobi KDS10101220
8Vianen10101220
9Hercules1001034-1
10Driebergen1001001-1
11SEC1001024-2
12Odijk1001002-2
13VVJ1001025-3
14HMS1001005-5

Wedstrijdschema
Zat-W1 4e klasse G 18/19 (22/09/2018)
EDO UtrechtHMS5 - 0 P1R1
ElinkwijkHercules4 - 3 P1R1
DriebergenSVM0 - 1 P1R1
OdijkAusterlitz0 - 2 P1R1
PatriaSEC4 - 2 P1R1
VianenFaja Lobi KDS2 - 2 P1R1
't VliegdorpVVJ5 - 2 P1R1

Zat-W1 4e klasse G 18/19 (29/09/2018)
AusterlitzElinkwijk  P1R2
Faja Lobi KDSEDO Utrecht  P1R2
HMSPatria  P1R2
HerculesOdijk  P1R2
SECDriebergen  P1R2
SVM't Vliegdorp  P1R2
VVJVianen  P1R2

Stand Zat-W1 4e klasse H 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1SVF11003130+13
2Lienden1100340+4
3Achterveld1100331+2
4Voorwaarts1100331+2
5VVA Achterberg1100310+1
6DVSA10101330
7SVP10101330
8SVMM10101220
9Vriendenschaar10101220
10Kesteren1001001-1
11Echteld1001013-2
12Musketiers1001013-2
13Uchta1001004-4
14Oranje Wit Elst10010013-13

Wedstrijdschema
Zat-W1 4e klasse H 18/19 (22/09/2018)
DVSASVP3 - 3 P1R1
EchteldVoorwaarts1 - 3 P1R1
LiendenUchta4 - 0 P1R1
MusketiersAchterveld1 - 3 P1R1
SVFOranje Wit Elst13 - 0 P1R1
VVA AchterbergKesteren1 - 0 P1R1
VriendenschaarSVMM2 - 2 P1R1

Zat-W1 4e klasse H 18/19 (29/09/2018)
AchterveldDVSA  P1R2
KesterenVriendenschaar  P1R2
Oranje Wit ElstLienden  P1R2
SVMMMusketiers  P1R2
SVPEchteld  P1R2
UchtaSVF  P1R2
VoorwaartsVVA Achterberg  P1R2