Stand Tweede Divisie 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1IJsselmeervogels541013115+6
2AFC540112116+5
3Katwijk531110106+4
4Rijnsburgse Boys531110108+2
5Jong Sparta R53029118+3
6Kon. HFC5302986+2
7Spakenburg53029770
8Excelsior M.52127660
9HHC52036880
10Jong Vitesse51316550
11Barendrecht5203648-4
12GVVV51225990
13Jong Almere City5122578-1
14De Treffers5122579-2
15Kozakken Boys5113467-1
16Lienden51134711-4
17Scheveningen5113449-5
18VVSB50232914-5

Wedstrijdschema
Tweede Divisie 18/19 (22/09/2018)
Excelsior M.Barendrecht3 - 0 P1R5
GVVVJong Vitesse1 - 1 P1R5
Kon. HFCKozakken Boys3 - 2 P1R5
HHCRijnsburgse Boys2 - 3 P1R5
IJsselmeervogelsLienden1 - 0 P1R5
Jong Almere CityDe Treffers0 - 0 P1R5
Jong Sparta RSpakenburg2 - 0 P1R5
ScheveningenKatwijk1 - 2 P1R5
VVSBAFC2 - 4 P1R5

Tweede Divisie 18/19 (29/09/2018)
AFCJong Almere City  P1R6
BarendrechtHHC  P1R6
Jong VitesseJong Sparta R  P1R6
KatwijkExcelsior M.  P1R6
Kozakken BoysGVVV  P1R6
LiendenScheveningen  P1R6
Rijnsburgse BoysVVSB  P1R6
SpakenburgIJsselmeervogels  P1R6

Tweede Divisie 18/19 (30/09/2018)
De TreffersKon. HFC  P1R6

Stand Zaterdag derde divisie A 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Quick Boys541013113+8
2Noordwijk532011187+11
3Harkemase Boys531110117+4
4Hoek53111097+2
5VVOG5302968-2
6Jong Groningen5221884+4
7SteDoCo52218109+1
8DOVO52127168+8
9DVS '3352127116+5
10ONS Sneek5212763+3
11ASWH5212787+1
12SJC52127914-5
13FC Lisse4202696+3
14ODIN '594121578-1
15Ajax50323614-8
16Eemdijk5023247-3
17De Dijk50141318-15
18Achilles '2950050420-16

Wedstrijdschema
Zaterdag derde divisie A 18/19 (22/09/2018)
Achilles '29DOVO2 - 5 P1R5
AjaxSJC0 - 0 P1R5
De DijkFC Lisse0 - 4 P1R5
ASWHVVOG2 - 0 P1R5
DVS '33ONS Sneek0 - 0 P1R5
Harkemase BoysEemdijk1 - 1 P1R5
NoordwijkHoek1 - 1 P1R5
Quick BoysODIN '591 - 1 P1R5
SteDoCoJong Groningen1 - 1 P1R5

Zaterdag derde divisie A 18/19 (29/09/2018)
DOVOHarkemase Boys  P1R6
EemdijkDVS '33  P1R6
FC LisseAjax  P1R6
HoekQuick Boys  P1R6
Jong GroningenASWH  P1R6
ODIN '59SteDoCo  P1R6
ONS SneekDe Dijk  P1R6
SJCNoordwijk  P1R6
VVOGAchilles '29  P1R6

Stand Zaterdag hoofdklasse A 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Volendam43019144+10
2Jong Den Bosch42208178+9
3Spijkenisse42208115+6
4Feyenoord AV42117119+2
5Zwaluwen4211787+1
6's Gravenzande4211776+1
7Ter Leede3201664+2
8Achilles Veen4202679-2
9Smitshoek4202657-2
10XerxesDZB41215712-5
11Rijnvogels4112468-2
12Swift3102368-2
13Capelle4103357-2
14DFS40313710-3
15Jodan Boys41033814-6
16Nootdorp40131411-7

Wedstrijdschema
Zaterdag hoofdklasse A 18/19 (22/09/2018)
Capelle's Gravenzande0 - 1 P1R4
Feyenoord AVSwift2 - 3 P1R4
Jong Den BoschJodan Boys8 - 2 P1R4
NootdorpXerxesDZB1 - 1 P1R4
SmitshoekRijnvogels3 - 1 P1R4
DFSSpijkenisse2 - 2 P1R4
Ter LeedeZwaluwen3 - 1 P1R4
VolendamAchilles Veen3 - 0 P1R4

Zaterdag hoofdklasse A 18/19 (29/09/2018)
Achilles VeenSpijkenisse  P1R5
's GravenzandeNootdorp  P1R5
RijnvogelsTer Leede  P1R5
Feyenoord AVSmitshoek  P1R5
Jong Den BoschDFS  P1R5
Jodan BoysVolendam  P1R5
SwiftCapelle  P1R5
ZwaluwenXerxesDZB  P1R5

Stand Zaterdag hoofdklasse B 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1DUNO D.431010149+5
2AZSV43101083+5
3Urk4301974+3
4Flevo Boys4220853+2
5Staphorst4130696+3
6SDC Putten41215106+4
7Sparta Nijkerk4121575+2
8SVZW4121545-1
9Berkum4121546-2
10ACV31114550
11Genemuiden3111478-1
12DETO4103339-6
13Excelsior '314022246-2
14Apeldoorn402221013-3
15Buitenpost4022237-4
16WHC40131611-5

Wedstrijdschema
Zaterdag hoofdklasse B 18/19 (22/09/2018)
ACVAZSV0 - 1 P1R4
BerkumSparta Nijkerk1 - 4 P1R4
DETOFlevo Boys0 - 1 P1R4
DUNO D.Apeldoorn5 - 4 P1R4
Excelsior '31SVZW1 - 2 P1R4
SDC PuttenGenemuiden6 - 1 P1R4
StaphorstWHC4 - 1 P1R4
UrkBuitenpost1 - 0 P1R4

Zaterdag hoofdklasse B 18/19 (29/09/2018)
AZSVFlevo Boys  P1R5
BuitenpostACV  P1R5
ApeldoornGenemuiden  P1R5
Sparta NijkerkDUNO D.  P1R5
StaphorstBerkum  P1R5
SVZWSDC Putten  P1R5
UrkDETO  P1R5
WHCExcelsior '31  P1R5

Stand Zondag derde divisie B 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1JONG Volendam541013102+8
2GOES540112147+7
3TEC540112105+5
4ADO '20532011113+8
5UNA531110155+10
6OFC53029137+6
7HSC '215302910100
8Hercules5221845-1
9OSS '205212787+1
10EVV52127550
11OJC Rosmalen520361012-2
12JVC Cuijk52036810-2
13Dongen52036811-3
14Quick51043814-6
15HBS5032339-6
16Blauw Geel '3851043513-8
17Westlandia51043514-9
18Quick '2050141513-8

Wedstrijdschema
Zondag derde divisie B 18/19 (23/09/2018)
Blauw Geel '38UNA1 - 4 P1R5
DongenOSS '200 - 3 P1R5
EVVQuick '202 - 1 P1R5
GOESHBS2 - 1 P1R5
HSC '21Westlandia3 - 2 P1R5
OFCJONG Volendam1 - 3 P1R5
OJC RosmalenADO '200 - 2 P1R5
QuickHercules4 - 0 P1R5
TECJVC Cuijk1 - 0 P1R5

Zondag derde divisie B 18/19 (30/09/2018)
ADO '20HSC '21  P1R6
HBSEVV  P1R6
HerculesDongen  P1R6
JONG VolendamGOES  P1R6
JVC CuijkBlauw Geel '38  P1R6
OSS '20TEC  P1R6
Quick '20OJC Rosmalen  P1R6
UNAOFC  P1R6
WestlandiaQuick  P1R6

Stand Zondag hoofdklasse A 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Hoogeveen43101095+4
2Achilles 189443019105+5
3DEM43019105+5
4RKZVC4301974+3
5Alcides4211751+4
6Fortuna W.4211774+3
7SDO4211786+2
8De Bataven4211789-1
9AWC420261110+1
10Purmersteijn41215117+4
11Hoogland4112458-3
12Hollandia41033810-2
13Silvolde41033610-4
14MSC40222511-6
15Be Quick 18874013117-6
16RKHVV40131413-9

Wedstrijdschema
Zondag hoofdklasse A 18/19 (23/09/2018)
AlcidesAchilles 18940 - 1 P1R4
AWCMSC4 - 1 P1R4
De BatavenBe Quick 18873 - 1 P1R4
DEMHoogeveen1 - 3 P1R4
HooglandFortuna W.1 - 1 P1R4
PurmersteijnRKHVV6 - 1 P1R4
SDOHollandia3 - 2 P1R4
SilvoldeRKZVC1 - 3 P1R4

Zondag hoofdklasse A 18/19 (29/09/2018)
Achilles 1894Purmersteijn  P1R5
AlcidesAWC  P1R5
Be Quick 1887Hoogeveen  P1R5
Fortuna W.De Bataven  P1R5
HollandiaSilvolde  P1R5
RKHVVMSC  P1R5
RKZVCDEM  P1R5
SDOHoogland  P1R5

Stand Zondag hoofdklasse B 18/19
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Groene Ster440012143+11
2Baronie431010144+10
3Halsteren43101052+3
4Gemert43019165+11
5Unitas43019103+7
6Nuenen4211784+4
7Meerssen3111435-2
8Alphense Boys4112487+1
9RKAVV4112456-1
10Udi '194112457-2
11Leonidas4112469-3
12Vlissingen41033660
13IFC41033712-5
14Minor40222512-7
15De Meern30121211-9
16Papendorp40131220-18

Wedstrijdschema
Zondag hoofdklasse B 18/19 (23/09/2018)
BaronieMeerssen0 - 0 P1R4
De MeernUdi '191 - 1 P1R4
Groene SterAlphense Boys2 - 1 P1R4
LeonidasVlissingen2 - 1 P1R4
RKAVVIFC1 - 3 P1R4
MinorGemert0 - 3 P1R4
NuenenHalsteren1 - 1 P1R4
UnitasPapendorp6 - 0 P1R4

Zondag hoofdklasse B 18/19 (29/09/2018)
De MeernUnitas  P1R5
GemertGroene Ster  P1R5
HalsterenBaronie  P1R5
IFCMinor  P1R5
RKAVVNuenen  P1R5
MeerssenAlphense Boys  P1R5
Udi '19Leonidas  P1R5
VlissingenPapendorp  P1R5