Stand Tweede divisie 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Katwijk111001302710+17
2GVVV11713221912+7
3Lienden11632212417+7
4Kon. HFC11623202211+11
5Kozakken Boys11533182515+10
6HHC11524172018+2
7Excelsior M.11443161413+1
8Rijnsburgse Boys11515161822-4
9De Dijk11506152224-2
10Barendrecht11425141923-4
11Achilles '2911425141925-6
12IJsselmeervogels11344131315-2
13VVSB11344131422-8
14FC Lisse11335121819-1
15De Treffers11335122124-3
16TEC11326111623-7
17AFC112187718-11
18Jong Sparta R1113761623-7

Wedstrijdschema
Tweede divisie 17/18 (11/11/2017)
Rijnsburgse BoysAFC1 - 0 P1R3
FC LisseKatwijk1 - 2 P1R4

Tweede divisie 17/18 (18/11/2017)
De TreffersRijnsburgse Boys  P2R12
Excelsior M.HHC  P2R12
FC LisseKozakken Boys  P2R12
GVVVBarendrecht  P2R12
KatwijkIJsselmeervogels  P2R12
Kon. HFCAchilles '29  P2R12
TECLienden  P2R12
VVSBJong Sparta R  P2R12

Tweede divisie 17/18 (19/11/2017)
De DijkAFC  P2R12

Stand Zaterdag Derde Divisie A 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Jong Almere City11821263012+18
2Spakenburg1182126269+17
3Quick Boys11704211915+4
4Harkemase Boys11614192118+3
5Jong Groningen11533182114+7
6VVOG1153318149+5
7DVS '3311524171710+7
8DOVO11452171714+3
9Jong FC Twente11524171412+2
10Jong Volendam114251419190
11ODIN '5911416131618-2
12ASWH11263121215-3
13Scheveningen11335121721-4
14ACV11326111927-8
15Capelle10316101116-5
16ONS Sneek1123691724-7
17Spijkenisse1115581632-16
18Magreb '90101184930-21

Wedstrijdschema
Zaterdag Derde Divisie A 17/18 (11/11/2017)
CapelleODIN '592 - 3 P1R4
ScheveningenASWH1 - 1 P1R4

Zaterdag Derde Divisie A 17/18 (18/11/2017)
ACVJong Volendam  P2R12
ASWHONS Sneek  P2R12
DVS '33Capelle  P2R12
Harkemase BoysScheveningen  P2R12
ODIN '59DOVO  P2R12
SpakenburgJong FC Twente  P2R12
Jong Almere CityVVOG  P2R12
Jong GroningenQuick Boys  P2R12
Magreb '90Spijkenisse  P2R12

Stand Zaterdag Hoofdklasse A 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Noordwijk1081125298+21
2SteDoCo10721232410+14
3Achilles Veen10613192214+8
4Ter Leede10613191811+7
5Jodan Boys10433151812+6
6Hoek10433151917+2
7Rijsoord10343131211+1
8Swift10343131317-4
9Zwaluwen10334121421-7
10AFC10334121826-8
11Smitshoek10325111922-3
12's Gravenzande10325111619-3
13Nootdorp10316101625-9
14Rijnvogels101548915-6
15RVVH102268715-8
16Argon101366819-11

Wedstrijdschema
Zaterdag Hoofdklasse A 17/18 (11/11/2017)
's GravenzandeSmitshoek2 - 0 P1R3
ZwaluwenSteDoCo2 - 3 P1R3

Zaterdag Hoofdklasse A 17/18 (18/11/2017)
AFCZwaluwen  P2R11
RijnvogelsRVVH  P2R11
's GravenzandeHoek  P2R11
NoordwijkSmitshoek  P2R11
NootdorpAchilles Veen  P2R11
RijsoordSwift  P2R11
SteDoCoJodan Boys  P2R11
Ter LeedeArgon  P2R11

Stand Zaterdag Hoofdklasse B 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Excelsior '311072123186+12
2Genemuiden10622202515+10
3Berkum10622202114+7
4DFS1054119199+10
5Ajax10613192416+8
6Eemdijk10433151612+4
7SDC Putten10424141421-7
8Staphorst10343131712+5
9AZSV103431367-1
10Zuidvogels10334121721-4
11HZVV1033412916-7
12Sparta Nijkerk102441015150
13Urk1022681019-9
14Apeldoorn1014571928-9
15Huizen1013661925-6
16NSC Nijkerk1013661427-13

Wedstrijdschema
Zaterdag Hoofdklasse B 17/18 (11/11/2017)
SDC PuttenHuizen2 - 1 P1R4

Zaterdag Hoofdklasse B 17/18 (18/11/2017)
AjaxDFS  P2R11
AZSVHuizen  P2R11
BerkumEemdijk  P2R11
ApeldoornExcelsior '31  P2R11
ZuidvogelsGenemuiden  P2R11
NSC NijkerkSDC Putten  P2R11
StaphorstSparta Nijkerk  P2R11
UrkHZVV  P2R11

Stand Zat-W1 1e klasse A 17/18 BB
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Sportlust '46760118189+9
2ARC760118123+9
3Aalsmeer751116197+12
4XerxesDZB7502152112+9
5Volendam rkav7412132015+5
6WV-HEDW7403121813+5
7Forum Sport7403121412+2
8CSW730491518-3
9Zwaluwen '30730491116-5
10Breukelen721471015-5
11Te Werve720561923-4
12Westlandia72056818-10
13Vitesse Delft710631016-6
14Marken701611432-18

Wedstrijdschema
Zat-W1 1e klasse A 17/18 BB (18/11/2017)
CSWBreukelen  P1R8
Forum SportAalsmeer  P1R8
MarkenVitesse Delft  P1R8
Volendam rkavSportlust '46  P1R8
WV-HEDWARC  P1R8
WestlandiaTe Werve  P1R8
Zwaluwen '30XerxesDZB  P1R8

Stand Zat-W2 1e klasse B 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1SC Feyenoord770021172+15
2Heinenoord751116148+6
3Deltasport7412131810+8
4Brielle734013157+8
5Kloetinge741213139+4
6Heerjansdam7313101613+3
7Nw. Lekkerland7313101317-4
8VVGZ723291214-2
9Oranje Wit722381516-1
10Oude Maas71336710-3
11Nieuwenhoorn712451115-4
12DCV71245416-12
13Bruse Boys71154616-10
14SHO710631018-8

Wedstrijdschema
Zat-W2 1e klasse B 17/18 (18/11/2017)
Bruse BoysBrielle  P1R8
DCVSHO  P1R8
HeerjansdamDeltasport  P1R8
KloetingeSC Feyenoord  P1R8
Nw. LekkerlandNieuwenhoorn  P1R8
Oranje WitHeinenoord  P1R8
Oude MaasVVGZ  P1R8

Stand Zat-W2 2e klasse C 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Lugdunum761019194+15
2Die Haghe751116133+10
3Valken '68750215215+16
4RCL7412131512+3
5SVC '087241101311+2
6UVS73131012120
7DoCoS723291210+2
8DSO7232912120
9Voorschoten '97730491214-2
10Honselersdijk7223814140
11HVC '10713361211+1
12TAVV713361017-7
13CVC Reeuwijk71063626-20
14Nieuwkoop70252424-20

Wedstrijdschema
Zat-W2 2e klasse C 17/18 (18/11/2017)
DSOLugdunum  P1R8
Die HagheDoCoS  P1R8
HonselersdijkNieuwkoop  P1R8
SVC '08RCL  P1R8
UVSTAVV  P1R8
Valken '68HVC '10  P1R8
Voorschoten '97CVC Reeuwijk  P1R8

Stand Zat-W2 2e klasse D 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Hellevoetsluis760118156+9
2Strijen742114179+8
3Zuidland7412131512+3
4Sparta AV7403121614+2
5CWO733112119+2
6BVCB7322111912+7
7SVS7241101614+2
8Neptunus-sch.73049810-2
9Alexandria '66722381315-2
10Piershil722381214-2
11SSS72147129+3
12Berkel71336914-5
13Rhoon71154414-10
14VDL71154621-15

Wedstrijdschema
Zat-W2 2e klasse D 17/18 (11/11/2017)
Sparta AVRhoon1 - 2 P1R6

Zat-W2 2e klasse D 17/18 (18/11/2017)
Alexandria '66SVS  P1R8
BVCBStrijen  P1R8
CWOSSS  P1R8
HellevoetsluisBerkel  P1R8
Neptunus-sch.VDL  P1R8
PiershilRhoon  P1R8
Sparta AVZuidland  P1R8

Stand Zat-Z1 2e klasse E 17/18 EE
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1De Meeuwen760118189+9
2Nieuwdorp743015177+10
3DBGC7331121513+2
4FC Axel7331121210+2
5Oostkapelle7241101210+2
6Zwaluwe73131067-1
7MZC '117313101215-3
8SSV '65723291413+1
9Arnemuiden62228880
10Serooskerke7151887+1
11Prinsenland61326911-2
12Terneuz. Boys71245813-5
13Klundert7106312120
14Den Bommel70252622-16

Wedstrijdschema
Zat-Z1 2e klasse E 17/18 EE (11/11/2017)
DBGCPrinsenland2 - 1 P1R3

Zat-Z1 2e klasse E 17/18 EE (18/11/2017)
ArnemuidenSSV '65  P1R8
DBGCKlundert  P1R8
Den BommelTerneuz. Boys  P1R8
FC AxelNieuwdorp  P1R8
PrinsenlandOostkapelle  P1R8
SerooskerkeDe Meeuwen  P1R8
ZwaluweMZC '11  P1R8

Stand Zat-W2 3e klasse A 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Soccer Boys770021175+12
2BSC '68761019185+13
3Be Fair752017179+8
4Oudewater7412131812+6
5van Nispen740312209+11
6DWO740312148+6
7Kagia7313101915+4
8DSVP7313101110+1
9LSVV '70721471619-3
10Zwammerdam720561216-4
11Koudekerk720561119-8
12WDS720561128-17
13Leiden71154918-9
14Blauw Zwart70070727-20

Wedstrijdschema
Zat-W2 3e klasse A 17/18 (18/11/2017)
Blauw ZwartDSVP  P1R8
OudewaterWDS  P1R8
KagiaBe Fair  P1R8
KoudekerkLeiden  P1R8
LSVV '70Soccer Boys  P1R8
van NispenBSC '68  P1R8
ZwammerdamDWO  P1R8

Stand Zat-W2 3e klasse B 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Naaldwijk751116158+7
2LYRA7421141712+5
3VELO7412132310+13
4SC Monster741213189+9
5MVV '2774121313130
6Duindorp72501194+5
7Schipluiden73221113130
8KMD7313101912+7
9Quick Steps730491017-7
10Verburch721471215-3
11GDA71245712-5
12Maasdijk71245716-9
13MSV '7171245720-13
14Ariston '80711541322-9

Wedstrijdschema
Zat-W2 3e klasse B 17/18 (11/11/2017)
NaaldwijkGDA1 - 0 P1R3

Zat-W2 3e klasse B 17/18 (18/11/2017)
Ariston '80Maasdijk  P1R8
DuindorpMVV '27  P1R8
KMDGDA  P1R8
LYRANaaldwijk  P1R8
Quick StepsSC Monster  P1R8
VELOSchipluiden  P1R8
VerburchMSV '71  P1R8

Stand Zat-Z1 3e klasse B 17/18 EE
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Krabbendijke770021237+16
2Wieldrecht751116197+12
3Tholense Boys7421142110+11
4Duiveland7412131713+4
5WHS732211169+7
6Kogelvangers732211910-1
7VVC '68723291615+1
8DHV723291314-1
9De Fendert722381615+1
10Rillandia722381016-6
11Seolto721471618-2
12Jonge Spartaan720561117-6
13ZSC '6270252928-19
14NOAD '6770161926-17

Wedstrijdschema
Zat-Z1 3e klasse B 17/18 EE (11/11/2017)
KogelvangersDuiveland0 - 4 P1R4

Zat-Z1 3e klasse B 17/18 EE (18/11/2017)
DHVDuiveland  P1R8
De FendertRillandia  P1R8
Jonge SpartaanSeolto  P1R8
KrabbendijkeKogelvangers  P1R8
VVC '68Tholense Boys  P1R8
WHSWieldrecht  P1R8
ZSC '62NOAD '67  P1R8

Stand Zat-W2 3e klasse C 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Kethel Spaland761019225+17
2Dilettant6600182513+12
3DVO '32751116226+16
4VVOR7421141810+8
5Zwarte Pijl73221110100
6Spirit730491411+3
7Schoonhoven730491614+2
8HBSS730491418-4
9Perkouw7223814140
10Excelsior R.62137813-5
11Leonidas7142789-1
12Zestienhoven721471224-12
13Lekkerkerk71063918-9
14Bolnes70070734-27

Wedstrijdschema
Zat-W2 3e klasse C 17/18 (18/11/2017)
BolnesDilettant  P1R8
Excelsior R.Kethel Spaland  P1R8
HBSSLekkerkerk  P1R8
PerkouwDVO '32  P1R8
SpiritLeonidas  P1R8
VVORSchoonhoven  P1R8
Zwarte PijlZestienhoven  P1R8

Stand Zat-W2 3e klasse D 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1NSVV761019152+13
2SV Charlois760118196+13
3Rijnmond HS751116158+7
4Binnenmaas742114199+10
5DRL7403121910+9
6sGravendeel733112159+6
7Zwervers IJVV7313101413+1
8GHVV'13730491016-6
9Rozenburg721471520-5
10Botlek720561618-2
11Pernis72056717-10
12Zinkwegse Boys711541018-8
13Rockanje71154725-18
14NBSVV70343616-10

Wedstrijdschema
Zat-W2 3e klasse D 17/18 (14/11/2017)
Rijnmond HSNSVV0 - 1 P1R5

Zat-W2 3e klasse D 17/18 (18/11/2017)
BinnenmaasRijnmond HS  P1R8
BotlekNBSVV  P1R8
sGravendeelSV Charlois  P1R8
NSVVRozenburg  P1R8
PernisGHVV'13  P1R8
Zinkwegse BoysDRL  P1R8
Zwervers IJVVRockanje  P1R8

Stand Zat-W2 4e klasse A 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Oegstgeest660018257+18
2SEV651016235+18
3VVSB742114127+5
4Alphia641113257+18
5Meerburg740312139+4
6KSD-Marine7322111914+5
7Roodenburg7313101817+1
8UDO730491017-7
9Hazersw. Boys621371211+1
10Haagse Hout621371113-2
11Football Factory61144920-11
12WVC60060728-21
13Wassenaar70070635-29

Wedstrijdschema
Zat-W2 4e klasse A 17/18 (11/11/2017)
RoodenburgMeerburg0 - 4 P1R3

Zat-W2 4e klasse A 17/18 (18/11/2017)
AlphiaHaagse Hout  P1R8
Hazersw. BoysFootball Factory  P1R8
KSD-MarineVVSB  P1R8
RoodenburgOegstgeest  P1R8
SEVWassenaar  P1R8
WVCMeerburg  P1R8

Stand Zat-W2 4e klasse B 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Houtwijk651016192+17
2HVV Hercules650115225+17
3DUNO741213128+4
4Loosduinen640212196+13
5RAS640212178+9
6Erasmus6312101812+6
7Madestein7313101611+5
8PGS/Vogel73131011110
9GSC ESDO730491417-3
10HDV52127911-2
11Celeritas720561123-12
12VCS50050424-20
13Wanica Star70070438-34

Wedstrijdschema
Zat-W2 4e klasse B 17/18 (18/11/2017)
DUNOWanica Star  P1R8
ErasmusRAS  P1R8
HDVMadestein  P1R8
HVV HerculesGSC ESDO  P1R8
HoutwijkVCS  P1R8
LoosduinenPGS/Vogel  P1R8

Stand Zat-W2 4e klasse C 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1NSV '46770021275+22
2Woerden743015178+9
3Aarlanderveen7412131911+8
4Floreant741213148+6
5Zevenhoven7412131211+1
6Rohda '767313101813+5
7Siveo '607313101110+1
8Rijnstreek730491012-2
9Kamerik730491417-3
10Woubrugge730491217-5
11Linschoten730491016-6
12Moerkapelle720561122-11
13Sportief710631019-9
14SPV '8171063723-16

Wedstrijdschema
Zat-W2 4e klasse C 17/18 (11/11/2017)
WoerdenRohda '763 - 2 P1R3

Zat-W2 4e klasse C 17/18 (18/11/2017)
AarlanderveenNSV '46  P1R8
FloreantSportief  P1R8
KamerikMoerkapelle  P1R8
LinschotenRijnstreek  P1R8
Rohda '76Zevenhoven  P1R8
SPV '81Siveo '60  P1R8
WoerdenWoubrugge  P1R8

Stand Zat-W2 4e klasse D 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Wat. Veld/GONA660018455+40
2Semper Altius760118227+15
3Vredenburch752017282+26
4Laakkwartier650115179+8
5Quintus6312101015-5
6Oliveo72238912-3
7TAC '90722381620-4
8Oosterheem720561926-7
9Concordia612351427-13
10DHC712452128-7
11Zoetermeer603331120-9
12DVC61053625-19
13HPSV61053527-22

Wedstrijdschema
Zat-W2 4e klasse D 17/18 (11/11/2017)
Semper AltiusQuintus8 - 0 P1R4

Zat-W2 4e klasse D 17/18 (18/11/2017)
ConcordiaLaakkwartier  P1R8
DVCDHC  P1R8
HPSVWat. Veld/GONA  P1R8
QuintusTAC '90  P1R8
Semper AltiusOliveo  P1R8
ZoetermeerOosterheem  P1R8

Stand Zat-W2 4e klasse E 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1CKC761019205+15
2Bergambacht7601183110+21
3FC IJsselmonde752017361+35
4Nieuwerkerk742114248+16
5Hillegersberg734013232+21
6Ommoord7313101815+3
7Gouda730492116+5
8LMO730491618-2
9Ammerstolse SV721471522-7
10Hermandad721471326-13
11Overmaas720562332-9
12Swift Boys72056922-13
13Moordrecht71154945-36
14PKC '8570161541-36

Wedstrijdschema
Zat-W2 4e klasse E 17/18 (11/11/2017)
MoordrechtHillegersberg0 - 0 P1R3

Zat-W2 4e klasse E 17/18 (18/11/2017)
HillegersbergBergambacht  P1R8
MoordrechtHermandad  P1R8
NieuwerkerkAmmerstolse SV  P1R8
OmmoordCKC  P1R8
OvermaasLMO  P1R8
PKC '85FC IJsselmonde  P1R8
Swift BoysGouda  P1R8

Stand Zat-W2 4e klasse F 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1HWD7610192714+13
2CION761019179+8
3Maense752017215+16
4VFC7412132911+18
5Egelantier Boys741213229+13
6Hermes DVS7412131711+6
7Victoria '047403122215+7
8VOB74031219190
9PPSC730492414+10
10GLZ Delfshaven72056720-13
11Rotterdam United711541823-5
12AGE-GGK711541423-9
13SVV70161430-26
14SDV70070947-38

Wedstrijdschema
Zat-W2 4e klasse F 17/18 (18/11/2017)
CIONHWD  P1R8
MaenseGLZ Delfshaven  P1R8
PPSCVFC  P1R8
Rotterdam UnitedEgelantier Boys  P1R8
SVVSDV  P1R8
VOBAGE-GGK  P1R8
Victoria '04Hermes DVS  P1R8

Stand Zat-W2 4e klasse G 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1BZC/Zuiderpark7601182720+7
2OVV752017326+26
3Vierpolders752017298+21
4Zwartewaal751116196+13
5Hekelingen7403121910+9
6WCR7322112313+10
7SCO '637241101713+4
8Poortugaal722382522+3
9Spartaan '20722381022-12
10Vlotbrug721471916+3
11Simonshaven720561440-26
12Abbenbroek711541017-7
13RDM711542241-19
14TransvaliaZW70070537-32

Wedstrijdschema
Zat-W2 4e klasse G 17/18 (18/11/2017)
AbbenbroekPoortugaal  P1R8
OVVSimonshaven  P1R8
RDMVlotbrug  P1R8
SCO '63Zwartewaal  P1R8
Spartaan '20TransvaliaZW  P1R8
WCRBZC/Zuiderpark  P1R8
HekelingenVierpolders  P1R8

Stand Zat-W2 4e klasse H 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1WFB752017264+22
2DVV '09751116153+12
3ZBVH7511161810+8
4Goudsw. Boys750215177+10
5GOZ7502151512+3
6Oud Beijerland741213177+10
7Herkingen '55733112129+3
8Flakkee7313101115-4
9SNS730491417-3
10Melissant72147813-5
11Stellendam711541316-3
12NTVV71063516-11
13FIOS71063422-18
14OFB70161226-24

Wedstrijdschema
Zat-W2 4e klasse H 17/18 (11/11/2017)
Herkingen '55Goudsw. Boys3 - 0 P1R3

Zat-W2 4e klasse H 17/18 (18/11/2017)
DVV '09Goudsw. Boys  P1R8
FIOSOFB  P1R8
GOZStellendam  P1R8
Herkingen '55Oud Beijerland  P1R8
MelissantSNS  P1R8
NTVVFlakkee  P1R8
WFBZBVH  P1R8