Stand Tweede divisie 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Katwijk111001302710+17
2GVVV11713221912+7
3Lienden11632212417+7
4Kon. HFC11623202211+11
5Kozakken Boys11533182515+10
6HHC11524172018+2
7Excelsior M.11443161413+1
8Rijnsburgse Boys11515161822-4
9De Dijk11506152224-2
10Barendrecht11425141923-4
11Achilles '2911425141925-6
12IJsselmeervogels11344131315-2
13VVSB11344131422-8
14FC Lisse11335121819-1
15De Treffers11335122124-3
16TEC11326111623-7
17AFC112187718-11
18Jong Sparta R1113761623-7

Wedstrijdschema
Tweede divisie 17/18 (11/11/2017)
Rijnsburgse BoysAFC1 - 0 P1R3
FC LisseKatwijk1 - 2 P1R4

Tweede divisie 17/18 (18/11/2017)
De TreffersRijnsburgse Boys  P2R12
Excelsior M.HHC  P2R12
FC LisseKozakken Boys  P2R12
GVVVBarendrecht  P2R12
KatwijkIJsselmeervogels  P2R12
Kon. HFCAchilles '29  P2R12
TECLienden  P2R12
VVSBJong Sparta R  P2R12

Tweede divisie 17/18 (19/11/2017)
De DijkAFC  P2R12

Stand Zaterdag Derde Divisie A 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Jong Almere City11821263012+18
2Spakenburg1182126269+17
3Quick Boys11704211915+4
4Harkemase Boys11614192118+3
5Jong Groningen11533182114+7
6VVOG1153318149+5
7DVS '3311524171710+7
8DOVO11452171714+3
9Jong FC Twente11524171412+2
10Jong Volendam114251419190
11ODIN '5911416131618-2
12ASWH11263121215-3
13Scheveningen11335121721-4
14ACV11326111927-8
15Capelle10316101116-5
16ONS Sneek1123691724-7
17Spijkenisse1115581632-16
18Magreb '90101184930-21

Wedstrijdschema
Zaterdag Derde Divisie A 17/18 (11/11/2017)
CapelleODIN '592 - 3 P1R4
ScheveningenASWH1 - 1 P1R4

Zaterdag Derde Divisie A 17/18 (18/11/2017)
ACVJong Volendam  P2R12
ASWHONS Sneek  P2R12
DVS '33Capelle  P2R12
Harkemase BoysScheveningen  P2R12
ODIN '59DOVO  P2R12
SpakenburgJong FC Twente  P2R12
Jong Almere CityVVOG  P2R12
Jong GroningenQuick Boys  P2R12
Magreb '90Spijkenisse  P2R12

Stand Zaterdag Hoofdklasse A 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Noordwijk1081125298+21
2SteDoCo10721232410+14
3Achilles Veen10613192214+8
4Ter Leede10613191811+7
5Jodan Boys10433151812+6
6Hoek10433151917+2
7Rijsoord10343131211+1
8Swift10343131317-4
9Zwaluwen10334121421-7
10AFC10334121826-8
11Smitshoek10325111922-3
12's Gravenzande10325111619-3
13Nootdorp10316101625-9
14Rijnvogels101548915-6
15RVVH102268715-8
16Argon101366819-11

Wedstrijdschema
Zaterdag Hoofdklasse A 17/18 (11/11/2017)
's GravenzandeSmitshoek2 - 0 P1R3
ZwaluwenSteDoCo2 - 3 P1R3

Zaterdag Hoofdklasse A 17/18 (18/11/2017)
AFCZwaluwen  P2R11
RijnvogelsRVVH  P2R11
's GravenzandeHoek  P2R11
NoordwijkSmitshoek  P2R11
NootdorpAchilles Veen  P2R11
RijsoordSwift  P2R11
SteDoCoJodan Boys  P2R11
Ter LeedeArgon  P2R11

Stand Zaterdag Hoofdklasse B 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Excelsior '311072123186+12
2Genemuiden10622202515+10
3Berkum10622202114+7
4DFS1054119199+10
5Ajax10613192416+8
6Eemdijk10433151612+4
7SDC Putten10424141421-7
8Staphorst10343131712+5
9AZSV103431367-1
10Zuidvogels10334121721-4
11HZVV1033412916-7
12Sparta Nijkerk102441015150
13Urk1022681019-9
14Apeldoorn1014571928-9
15Huizen1013661925-6
16NSC Nijkerk1013661427-13

Wedstrijdschema
Zaterdag Hoofdklasse B 17/18 (11/11/2017)
SDC PuttenHuizen2 - 1 P1R4

Zaterdag Hoofdklasse B 17/18 (18/11/2017)
AjaxDFS  P2R11
AZSVHuizen  P2R11
BerkumEemdijk  P2R11
ApeldoornExcelsior '31  P2R11
ZuidvogelsGenemuiden  P2R11
NSC NijkerkSDC Putten  P2R11
StaphorstSparta Nijkerk  P2R11
UrkHZVV  P2R11

Stand Zat-W1 1e klasse A 17/18 BB
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Sportlust '46760118189+9
2ARC760118123+9
3Aalsmeer751116197+12
4XerxesDZB7502152112+9
5Volendam rkav7412132015+5
6WV-HEDW7403121813+5
7Forum Sport7403121412+2
8CSW730491518-3
9Zwaluwen '30730491116-5
10Breukelen721471015-5
11Te Werve720561923-4
12Westlandia72056818-10
13Vitesse Delft710631016-6
14Marken701611432-18

Wedstrijdschema
Zat-W1 1e klasse A 17/18 BB (18/11/2017)
CSWBreukelen  P1R8
Forum SportAalsmeer  P1R8
MarkenVitesse Delft  P1R8
Volendam rkavSportlust '46  P1R8
WV-HEDWARC  P1R8
WestlandiaTe Werve  P1R8
Zwaluwen '30XerxesDZB  P1R8

Stand Zat-Z1 1e klasse C 17/18 DD
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1DUNO D.752017176+11
2WNC751116147+7
3Montfoort7502151211+1
4LRC7421141610+6
5De Merino's742114149+5
6DHSC7313101412+2
7Bennekom7313101113-2
8DTS72329912-3
9SVL7223814140
10Delta Sports721471514+1
11Sliedrecht721471312+1
12GRC '14711541016-6
13Woudenberg71154817-9
14GJS71063519-14

Wedstrijdschema
Zat-Z1 1e klasse C 17/18 DD (11/11/2017)
SVLWoudenberg3 - 0 P1R3

Zat-Z1 1e klasse C 17/18 DD (18/11/2017)
DTSWNC  P1R8
DUNO D.Montfoort  P1R8
Delta SportsBennekom  P1R8
GJSDHSC  P1R8
GRC '14De Merino's  P1R8
SVLSliedrecht  P1R8
WoudenbergLRC  P1R8

Stand Zat-W1 2e klasse A 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1EDO hfc770021154+11
2BOL761019338+25
3Blauw-wit Beursb750215157+8
4Monnickendam7502152417+7
5Arsenal ASV7313101823-5
6HBOK730492325-2
7Buitenveldert730491520-5
8Jong Holland73049813-5
9Amstelveen721471119-8
10OSV721471326-13
11DVVA720561617-1
12AMVJ71336812-4
13ZOB713361318-5
14Castricum710631316-3

Wedstrijdschema
Zat-W1 2e klasse A 17/18 (11/11/2017)
BOLMonnickendam5 - 2 P1R2

Zat-W1 2e klasse A 17/18 (18/11/2017)
AMVJAmstelveen  P1R8
Arsenal ASVJong Holland  P1R8
BOLBlauw-wit Beursb  P1R8
BuitenveldertOSV  P1R8
CastricumDVVA  P1R8
MonnickendamEDO hfc  P1R8
ZOBHBOK  P1R8

Stand Zat-W1 2e klasse B 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Victoria751116193+16
2Odysseus '91751116169+7
3Almere7421141715+2
4TOV7412132112+9
5Geinoord732211129+3
6De Bilt72411010100
7VVZ '497313101722-5
8IJFC731310914-5
9Loosdrecht722381511+4
10JSV Nieuwegein722381217-5
11De Meern713361113-2
12Roda '4671336810-2
13CDW71154620-14
14CJVV702521220-8

Wedstrijdschema
Zat-W1 2e klasse B 17/18 (18/11/2017)
AlmereOdysseus '91  P1R8
CJVVJSV Nieuwegein  P1R8
IJFCDe Bilt  P1R8
LoosdrechtTOV  P1R8
De MeernCDW  P1R8
Roda '46VVZ '49  P1R8
VictoriaGeinoord  P1R8

Stand Zat-Z1 2e klasse F 17/18 DD
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Roda Boys761019225+17
2Almkerk761019162+14
3Papendrecht742114219+12
4Heukelum7403121514+1
5Nivo Sparta7322111513+2
6Drechtstreek7313101411+3
7Woudrichem7313101516-1
8Brederodes730491719-2
9Pelikaan7223817170
10Tricht722381318-5
11Wilhelmina '26721471315-2
12Meerkerk72147922-13
13Hardinxveld712451116-5
14SVW70070930-21

Wedstrijdschema
Zat-Z1 2e klasse F 17/18 DD (11/11/2017)
TrichtHardinxveld2 - 1 P1R5

Zat-Z1 2e klasse F 17/18 DD (18/11/2017)
BrederodesPapendrecht  P1R8
DrechtstreekTricht  P1R8
HardinxveldAlmkerk  P1R8
HeukelumNivo Sparta  P1R8
Roda BoysWoudrichem  P1R8
MeerkerkPelikaan  P1R8
SVWWilhelmina '26  P1R8

Stand Zat-Oost 2e klasse G 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Veensche Boys751116174+13
2Blauw Geel '55751116149+5
3Scherpenzeel750215179+8
4Horst FC742114168+8
5AVW '66741213108+2
6OWIOS7313101513+2
7Valleivogels7313101514+1
8VVOP7304912120
9VSCO '61730491011-1
10Lelystad '6772238118+3
11Lunteren721471214-2
12AGOVV720561020-10
13ESA72056822-14
14Renswoude71063823-15

Wedstrijdschema
Zat-Oost 2e klasse G 17/18 (11/11/2017)
Lelystad '67Veensche Boys0 - 0 P1R7
VSCO '61AVW '661 - 0 P1R7

Zat-Oost 2e klasse G 17/18 (18/11/2017)
AGOVVScherpenzeel  P1R8
AVW '66Renswoude  P1R8
Blauw Geel '55Valleivogels  P1R8
ESAHorst FC  P1R8
LunterenLelystad '67  P1R8
OWIOSVSCO '61  P1R8
Veensche BoysVVOP  P1R8

Stand Zat-W1 3e klasse A 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1OFC7601183411+23
2Reiger Boys742114158+7
3Hellas Sport742114136+7
4Sporting Andijk7412132616+10
5DEM7412132013+7
6Buiksloot7412132116+5
7HCSC7412131413+1
8EVC7403121812+6
9PSZ7403121619-3
10Opperdoes72147923-14
11Kadoelen720561316-3
12Alcmaria Victrix720561219-7
13DZS701611235-23
14ZCFC70070622-16

Wedstrijdschema
Zat-W1 3e klasse A 17/18 (18/11/2017)
Alcmaria VictrixBuiksloot  P1R8
DEMHellas Sport  P1R8
DZSHCSC  P1R8
OpperdoesSporting Andijk  P1R8
PSZOFC  P1R8
Reiger BoysKadoelen  P1R8
ZCFCEVC  P1R8

Stand Zat-Oost 3e klasse A 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Redichem7601181910+9
2De Treffers752017208+12
3VRC751116186+12
4Oranje sc750215167+9
5Candia '66741213116+5
6vv Dieren7313102511+14
7Veenendaal7313101311+2
8SKV7313101210+2
9Advendo '577232919190
10UNI713361422-8
11Keizerstad720561020-10
12SVP712451324-11
13Zelos71154924-15
14AZ 200070070526-21

Wedstrijdschema
Zat-Oost 3e klasse A 17/18 (11/11/2017)
ZelosKeizerstad2 - 1 P1R2

Zat-Oost 3e klasse A 17/18 (18/11/2017)
vv DierenCandia '66  P1R8
KeizerstadAdvendo '57  P1R8
Oranje scDe Treffers  P1R8
SKVRedichem  P1R8
SVPAZ 2000  P1R8
VeenendaalVRC  P1R8
ZelosUNI  P1R8

Stand Zat-W1 3e klasse B 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Zandvoort760118375+32
2Stormvogels751116209+11
3Pancratius751116167+9
4VEW7403121721-4
5IJmuiden7322111712+5
6VVC7322111816+2
7Robinhood7313101817+1
8SCW73049712-5
9Overbos730491224-12
10United/DAVO722381823-5
11VVA/Spartaan722381526-11
12DCG711541718-1
13VSV711541023-13
14ZSGOWMS703431120-9

Wedstrijdschema
Zat-W1 3e klasse B 17/18 (11/11/2017)
OverbosRobinhood3 - 4 P1R2

Zat-W1 3e klasse B 17/18 (18/11/2017)
OverbosVEW  P1R8
RobinhoodIJmuiden  P1R8
SCWVVA/Spartaan  P1R8
StormvogelsVVC  P1R8
VSVUnited/DAVO  P1R8
ZSGOWMSDCG  P1R8
ZandvoortPancratius  P1R8

Stand Zat-W1 3e klasse C 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Waterwijk752017224+18
2Hilversum751116197+12
3AH '78751116175+12
4Altius7502152513+12
5BFC7412132011+9
6Olympia '25732211139+4
7Nieuwland7313101615+1
8JOS/Watergrfsm72238913-4
9Cobu Boys72238917-8
10Wartburgia721471117-6
11NiTA721471320-7
12De Vecht712451029-19
13Buitenboys71154712-5
14De Meer70161827-19

Wedstrijdschema
Zat-W1 3e klasse C 17/18 (11/11/2017)
JOS/WatergrfsmAH '781 - 0 P1R3

Zat-W1 3e klasse C 17/18 (18/11/2017)
AH '78Waterwijk  P1R8
BuitenboysDe Meer  P1R8
JOS/WatergrfsmBFC  P1R8
NiTAHilversum  P1R8
NieuwlandWartburgia  P1R8
Olympia '25Altius  P1R8
De VechtCobu Boys  P1R8

Stand Zat-W1 3e klasse D 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1DOSC7520172210+12
2Benschop751116158+7
3DESTO7421142010+10
4Lopik742114137+6
5Focus '077403121311+2
6SVM73221112120
7Maarssen731310912-3
8SC Everstein72238129+3
9OSM '75722381213-1
10Jonathan7214749-5
11Voorwaarts713361016-6
12HSSC '61720561221-9
13Kockengen71154814-6
14Driebergen71154717-10

Wedstrijdschema
Zat-W1 3e klasse D 17/18 (11/11/2017)
SC EversteinOSM '751 - 1 P1R2

Zat-W1 3e klasse D 17/18 (18/11/2017)
BenschopDriebergen  P1R8
DESTOVoorwaarts  P1R8
Focus '07SC Everstein  P1R8
JonathanHSSC '61  P1R8
KockengenLopik  P1R8
MaarssenOSM '75  P1R8
SVMDOSC  P1R8

Stand Zat-W1 4e klasse A 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Purmersteijn770021415+36
2Flamingo's '647601185313+40
3Wieringermeer6501152110+11
4Hollandia641113125+7
5AFC '346402122111+10
6Fortuna W.7313101519-4
7Sp. Krommenie630391913+6
8Dindua620461219-7
9Kleine Sluis720561522-7
10Saenden72056636-30
11SRC61053926-17
12Kwadijk61053630-24
13Blauw Wit W71063627-21

Wedstrijdschema
Zat-W1 4e klasse A 17/18 (11/11/2017)
WieringermeerDindua6 - 2 P1R3
SaendenPurmersteijn0 - 6 P1R5

Zat-W1 4e klasse A 17/18 (18/11/2017)
AFC '34Blauw Wit W  P1R8
DinduaSp. Krommenie  P1R8
HollandiaFlamingo's '64  P1R8
PurmersteijnFortuna W.  P1R8
SRCKleine Sluis  P1R8
WieringermeerKwadijk  P1R8

Stand Zat-W1 4e klasse B 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Hoofddorp760118238+15
2Haarlem-Kenn.751116328+24
3HYS6501152412+12
4Kon. HFC641113237+16
5SVIJ7322112717+10
6Velsenoord631210107+3
7DSK730491829-11
8De Kennemers62228119+2
9HBC622281422-8
10UNO721471320-7
11Jong Hercules61053616-10
12Alliance '2260151523-18
13Geel Wit70161634-28

Wedstrijdschema
Zat-W1 4e klasse B 17/18 (18/11/2017)
Alliance '22De Kennemers  P1R8
Geel WitVelsenoord  P1R8
HBCHYS  P1R8
Haarlem-Kenn.SVIJ  P1R8
HoofddorpUNO  P1R8
Jong HerculesKon. HFC  P1R8

Stand Zat-W1 4e klasse C 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Westzaan7610193011+19
2AC Amsterdam650115294+25
3Zaanlandia6420143011+19
4De Dijk6411132511+14
5Sloterdijk6312101614+2
6Hercules Zaandam62137812-4
7TOB620462324-1
8RCZ720561324-11
9DWS51043526-21
10Zaandijk610531126-15
11KFC710631138-27

Wedstrijdschema
Zat-W1 4e klasse C 17/18 (11/11/2017)
AC AmsterdamWestzaan1 - 2 P1R7
De DijkZaanlandia2 - 2 P1R7
Hercules ZaandamZaandijk0 - 1 P1R7
SloterdijkRCZ2 - 0 P1R7
TOBKFC2 - 1 P1R7

Zat-W1 4e klasse C 17/18 (18/11/2017)
DWSDe Dijk  P1R8
KFCSloterdijk  P1R8
RCZTOB  P1R8
ZaandijkAC Amsterdam  P1R8
ZaanlandiaHercules Zaandam  P1R8

Stand Zat-W1 4e klasse D 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Ouderkerk761019308+22
2CTO '70761019236+17
3Hertha6501153211+21
4Sp. Martinus7412132315+8
5Portugal Adam7403121516-1
6Vlug en Vaardig7313102321+2
7RKAVIC723292420+4
8TABA730491118-7
9Zuidoost United711541034-24
10FC Amsterdam603331318-5
11RODA '23710631422-8
12RAP701611241-29

Wedstrijdschema
Zat-W1 4e klasse D 17/18 (11/11/2017)
CTO '70RKAVIC6 - 0 P1R7
OuderkerkZuidoost United5 - 0 P1R7
Portugal AdamRAP4 - 2 P1R7
RODA '23Vlug en Vaardig4 - 5 P1R7
TABASp. Martinus1 - 6 P1R7

Zat-W1 4e klasse D 17/18 (18/11/2017)
HerthaOuderkerk  P1R8
RAPRODA '23  P1R8
RKAVICTABA  P1R8
Sp. MartinusCTO '70  P1R8
Vlug en VaardigFC Amsterdam  P1R8
Zuidoost UnitedPortugal Adam  P1R8

Stand Zat-W1 4e klasse E 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Laren '99660018412+39
2Weesp FC660018289+19
3Diemen742114159+6
4BVV '316402122910+19
5Zeeburgia74031214140
6Fortius6312101711+6
7TOG7313101521-6
8AS '80622281518-3
9GeuzenM'meer720561122-11
10NVC61144839-31
11Overamstel610531623-7
12Real Sranang70161527-22
13't Gooi sc (*)51040918-9

(*) punten in mindering
Wedstrijdschema
Zat-W1 4e klasse E 17/18 (18/11/2017)
FortiusTOG  P1R8
GeuzenM'meerAS '80  P1R8
't Gooi scZeeburgia  P1R8
Laren '99Overamstel  P1R8
Real SranangBVV '31  P1R8
Weesp FCNVC  P1R8

Stand Zat-W1 4e klasse F 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1FZO770021317+24
2Eemboys751116189+9
3VOP751116168+8
4Hees743015236+17
5Bunnik '737412132013+7
6OSO7412131511+4
7Patria7313101516-1
8Austerlitz7313101619-3
9BZC '13730491315-2
10Baarn721471114-3
11SEC72147716-9
12De Posthoorn710631132-21
13Eemnes701611025-15
14't Vliegdorp70070722-15

Wedstrijdschema
Zat-W1 4e klasse F 17/18 (18/11/2017)
BaarnHees  P1R8
Bunnik '73't Vliegdorp  P1R8
EemnesSEC  P1R8
OSOEemboys  P1R8
PatriaBZC '13  P1R8
VOPFZO  P1R8
AusterlitzDe Posthoorn  P1R8

Stand Zat-W1 4e klasse G 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Elinkwijk770021249+15
2Hercules7412131411+3
3Houten431010133+10
4Lekvogels6312102314+9
5Faja Lobi KDS630392013+7
6Odin630392218+4
7HMS622281619-3
8VVJ51225129+3
9EDO Utrecht4112456-1
10DVSU61144711-4
11Kismet50323521-16
12VIOD60060734-27

Wedstrijdschema
Zat-W1 4e klasse G 17/18 (18/11/2017)
DVSUVVJ  P1R8
EDO UtrechtHouten  P1R8
HerculesVIOD  P1R8
KismetFaja Lobi KDS  P1R8
LekvogelsHMS  P1R8

Stand Zat-W1 4e klasse H 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Ede/Victoria7511161910+9
2SVMM642014258+17
3DEV Doorn6402121311+2
4DVSA6402121413+1
5Lienden6321111710+7
6Echteld72411013130
7Musketiers630391915+4
8SVF730492118+3
9VVA Achterberg622281211+1
10GVC722381217-5
11Kesteren620461412+2
12Wageningen702521429-15
13Oranje Wit Elst70161531-26

Wedstrijdschema
Zat-W1 4e klasse H 17/18 (18/11/2017)
DEV DoornKesteren  P1R8
GVCDVSA  P1R8
LiendenSVF  P1R8
Oranje Wit ElstEchteld  P1R8
SVMMMusketiers  P1R8
VVA AchterbergWageningen  P1R8