Stand Tweede divisie 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Katwijk111001302710+17
2GVVV11713221912+7
3Lienden11632212417+7
4Kon. HFC11623202211+11
5Kozakken Boys11533182515+10
6HHC11524172018+2
7Excelsior M.11443161413+1
8Rijnsburgse Boys11515161822-4
9De Dijk11506152224-2
10Barendrecht11425141923-4
11Achilles '2911425141925-6
12IJsselmeervogels11344131315-2
13VVSB11344131422-8
14FC Lisse11335121819-1
15De Treffers11335122124-3
16TEC11326111623-7
17AFC112187718-11
18Jong Sparta R1113761623-7

Wedstrijdschema
Tweede divisie 17/18 (11/11/2017)
Rijnsburgse BoysAFC1 - 0 P1R3
FC LisseKatwijk1 - 2 P1R4

Tweede divisie 17/18 (18/11/2017)
De TreffersRijnsburgse Boys  P2R12
Excelsior M.HHC  P2R12
FC LisseKozakken Boys  P2R12
GVVVBarendrecht  P2R12
KatwijkIJsselmeervogels  P2R12
Kon. HFCAchilles '29  P2R12
TECLienden  P2R12
VVSBJong Sparta R  P2R12

Tweede divisie 17/18 (19/11/2017)
De DijkAFC  P2R12

Stand Zaterdag Derde Divisie A 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Jong Almere City11821263012+18
2Spakenburg1182126269+17
3Quick Boys11704211915+4
4Harkemase Boys11614192118+3
5Jong Groningen11533182114+7
6VVOG1153318149+5
7DVS '3311524171710+7
8DOVO11452171714+3
9Jong FC Twente11524171412+2
10Jong Volendam114251419190
11ODIN '5911416131618-2
12ASWH11263121215-3
13Scheveningen11335121721-4
14ACV11326111927-8
15Capelle10316101116-5
16ONS Sneek1123691724-7
17Spijkenisse1115581632-16
18Magreb '90101184930-21

Wedstrijdschema
Zaterdag Derde Divisie A 17/18 (11/11/2017)
CapelleODIN '592 - 3 P1R4
ScheveningenASWH1 - 1 P1R4

Zaterdag Derde Divisie A 17/18 (18/11/2017)
ACVJong Volendam  P2R12
ASWHONS Sneek  P2R12
DVS '33Capelle  P2R12
Harkemase BoysScheveningen  P2R12
ODIN '59DOVO  P2R12
SpakenburgJong FC Twente  P2R12
Jong Almere CityVVOG  P2R12
Jong GroningenQuick Boys  P2R12
Magreb '90Spijkenisse  P2R12

Stand Zaterdag Hoofdklasse A 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Noordwijk1081125298+21
2SteDoCo10721232410+14
3Achilles Veen10613192214+8
4Ter Leede10613191811+7
5Jodan Boys10433151812+6
6Hoek10433151917+2
7Rijsoord10343131211+1
8Swift10343131317-4
9Zwaluwen10334121421-7
10AFC10334121826-8
11Smitshoek10325111922-3
12's Gravenzande10325111619-3
13Nootdorp10316101625-9
14Rijnvogels101548915-6
15RVVH102268715-8
16Argon101366819-11

Wedstrijdschema
Zaterdag Hoofdklasse A 17/18 (11/11/2017)
's GravenzandeSmitshoek2 - 0 P1R3
ZwaluwenSteDoCo2 - 3 P1R3

Zaterdag Hoofdklasse A 17/18 (18/11/2017)
AFCZwaluwen  P2R11
RijnvogelsRVVH  P2R11
's GravenzandeHoek  P2R11
NoordwijkSmitshoek  P2R11
NootdorpAchilles Veen  P2R11
RijsoordSwift  P2R11
SteDoCoJodan Boys  P2R11
Ter LeedeArgon  P2R11

Stand Zaterdag Hoofdklasse B 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Excelsior '311072123186+12
2Genemuiden10622202515+10
3Berkum10622202114+7
4DFS1054119199+10
5Ajax10613192416+8
6Eemdijk10433151612+4
7SDC Putten10424141421-7
8Staphorst10343131712+5
9AZSV103431367-1
10Zuidvogels10334121721-4
11HZVV1033412916-7
12Sparta Nijkerk102441015150
13Urk1022681019-9
14Apeldoorn1014571928-9
15Huizen1013661925-6
16NSC Nijkerk1013661427-13

Wedstrijdschema
Zaterdag Hoofdklasse B 17/18 (11/11/2017)
SDC PuttenHuizen2 - 1 P1R4

Zaterdag Hoofdklasse B 17/18 (18/11/2017)
AjaxDFS  P2R11
AZSVHuizen  P2R11
BerkumEemdijk  P2R11
ApeldoornExcelsior '31  P2R11
ZuidvogelsGenemuiden  P2R11
NSC NijkerkSDC Putten  P2R11
StaphorstSparta Nijkerk  P2R11
UrkHZVV  P2R11

Stand Zondag Derde Divisie B 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1UNA11911283013+17
2Jong Vitesse1182126307+23
3Quick11632212518+7
4EVV11623201211+1
5OFC11542192112+9
6OJC Rosmalen11533182017+3
7JVC Cuijk11524172120+1
8Hercules11524171817+1
9HSC '2111515161720-3
10ADO '2011362152318+5
11Dongen11506151929-10
12Blauw Geel '38114251420200
13De Meern11335121520-5
14Be Quick 188711326112027-7
15Westlandia1122781930-11
16Jong De Graafschap111467817-9
17HBS111376714-7
18Quick '20110474722-15

Wedstrijdschema
Zondag Derde Divisie B 17/18 (19/11/2017)
Blauw Geel '38HBS  P2R12
De MeernUNA  P2R12
EVVOFC  P2R12
HerculesBe Quick 1887  P2R12
HSC '21Westlandia  P2R12
Jong De GraafschapADO '20  P2R12
Jong VitesseJVC Cuijk  P2R12
QuickOJC Rosmalen  P2R12
Quick '20Dongen  P2R12

Stand Zondag Hoofdklasse A 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1SJC10820262811+17
2Silvolde10622202614+12
3Leonidas10532182010+10
4Hollandia10532182015+5
5Achilles 189410523172515+10
6RKAVV10352141410+4
7MSC10424141923-4
8SDO10415131614+2
9Purmersteijn10415131722-5
10Alphense Boys10415131621-5
11De Bataven10334121814+4
12vv Heerenveen10325111118-7
13Sneek1023591118-7
14DHC1023591324-11
15Jong Achilles '291014571729-12
16RKHVV1021771629-13

Wedstrijdschema
Zondag Hoofdklasse A 17/18 (19/11/2017)
Achilles 1894De Bataven  P2R11
DHCSJC  P2R11
Jong Achilles '29Leonidas  P2R11
MSCvv Heerenveen  P2R11
PurmersteijnRKAVV  P2R11
RKHVVSDO  P2R11
SilvoldeAlphense Boys  P2R11
SneekHollandia  P2R11